Про внесення змін до рішення районної ради від 08.12.2016 року № 222 «Про затвердження списку присяжних Перечинського районного суду Закарпатської області» (із змінами від 16.03.2018 року, від 18.10.2018 року, 20.12.2018 року)
Про директора комунального підприємства “Архітектура”

Про затвердження переліку нерухомого майна, що може бути передане в оренду

Закарпатської області

Тридцять друга  сесія    VІІ    скликання

Р І Ш Е Н Н Я                           проект

від                    2019  року                                                        №

м.Перечин

Про затвердження переліку

нерухомого майна, що може

бути передане в оренду

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 7 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, з метою підвищення ефективності використання комунального майна  та на підставі висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,  районна рада вирішила:

1. Затвердити перелік нерухомого майна, що є у спільній комунальній власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району та може бути передане в оренду (додається).
  2. Затверджений перелік нерухомого майна, що може бути передане в оренду оприлюднити в газеті “Народне слово” та веб-сайті районної ради.
  3. Відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради (Луцяк В.І.) забезпечити проведення організаційно-правових заходів, пов’язаних з передачею в оренду вказаного нерухомого майна згідно з вимогами чинного законодавства.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                    М.І.Ласкін

до рішенням районної ради

від ___________ 2019 р. №___

Перелік

нерухомого майна, що може бути передане в оренду

Балансоутримувач Адреса Назва майна Площа, м.кв.
1 Комунальне спеціалізоване підприємство-видавництво Турпрес м.Перечин,

вул.Ужгородська, 93

Склади – поз.  №5, №10,  (літ.В)

Навіси – поз. №11, 12 (літ.Г)