Про приватизацію шляхом продажуна електронному аукціоні об’єкта спільної комунальної власностітериторіальних громад сіл, містаПеречинського району – будівлі, що знаходиться за адресою м.Перечин,вул.Будівельників, 5А
Про директора комунального підприємства “Архітектура”

Про затвердження переліку нерухомого майна, що може бути передане в оренду

Тридцять друга    сесія  УІІ скликання

14.03.2019                             м.Перечин                                    № 554

Про затвердження переліку

нерухомого майна, що може

бути передане в оренду

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 7 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, з метою підвищення ефективності використання комунального майна  та на підставі висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,  районна рада вирішила:

1. Затвердити перелік нерухомого майна, що є у спільній комунальній власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району та може бути передане в оренду (додається).
  2. Затверджений перелік нерухомого майна, що може бути передане в оренду, оприлюднити в газеті “Народне слово” та веб-сайті районної ради.
  3. Відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради (Луцяк В.І.) забезпечити проведення організаційно-правових заходів, пов’язаних з передачею в оренду вказаного нерухомого майна згідно з вимогами чинного законодавства.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                    М.І.Ласкін

до рішенням районної ради

14.03.2019 № 554

Перелік

нерухомого майна, що може бути передане в оренду

Балансоутримувач Адреса Назва майна Площа, м.кв.
1 Комунальне спеціалізоване підприємство-видавництво Турпрес м.Перечин,

вул.Ужгородська, 93

Склади – поз.  №5, №10,  (літ.В)

Навіси – поз. №11, 12 (літ.Г)