Про надання дозволу на списання основних засобів
06.10.2020
   Про внесення змін до рішення районної ради від 12.12.2019 № 645  “Про районний бюджет Перечинського району на 2020 рік” (із змінами від 20.02.2020 року, від 17.03.2020 року, від 23.03.2020 року, від 22.05.2020 року від 30.07.2020 року)
06.10.2020

Про затвердження Переліків першого та другого типів об’єктів оренди комунальної власності

Сорок шоста  сесія  УІІ скликання

01.10.2020                              м.Перечин                                    № 707

Про затвердження Переліків

першого та другого типів

об’єктів оренди комунальної

власності

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  Закону України  “Про оренду державного та комунального майна”, керуючись Порядком передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою КМУ від 03.06.2020 року №483 “Деякі питання оренди державного та комунального майна” та на підставі висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,  районна рада вирішила:

1. Затвердити Перелік першого типу об’єктів оренди комунальної власності, які підлягають передачі в оренду на аукціоні (додаток 1).
  2. Затвердити Перелік другого типу об’єктів оренди комунальної власності, які підлягають передачі в оренду без проведення аукціону (додаток 2).
  3. Відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю (Луцяк В.І.) забезпечити опублікування цього рішення на веб-сайті районної ради та в електронній торговій системі.
  4. Установити, що у випадку необхідності, в період між сесіями головою районної ради можуть прийматися розпорядження з питань, які стосуються процедури передачі майна в оренду з послідуючим їх затвердженням сесією районної ради.
  5. Уповноважити голову районної ради на підписання договорів оренди комунального майна.
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                            М. Ласкін