Протокол засідання постійної комісії з питань економічної реформи
28.02.2020
Про передачу адмінбудівлі районної ради у власність Перечинської міської ради
03.03.2020

Про затвердження ліквідаційного балансу ПКСП “ТУРпрес”

Закарпатської області

_______________  сесія    VІI    скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від                2020 року №                                                                 проект

м.Перечин

Про затвердження ліквідаційного балансу

Перечинського комунального спеціалізованого

підприємства-видавництва ,,Турпрес”

Перечинської районної ради

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 111 Цивільного кодексу України, на виконання рішення районної ради “Про припинення шляхом ліквідації комунального підприємства спеціалізованого підприємства-видавництва ,,Турпрес” Перечинської районної ради ”  від 27.06.2019 року №582, розглянувши протокол №2 засідання комісії з припинення комунального спеціалізованого підприємства-видавництва ,,Турпрес” Перечинської районної ради  від ___________2020 року, враховуючи результати, проведеної незалежної оцінки майна Перечинського комунального спеціалізованого підприємства-видавництва ,,Турпрес” Перечинської районної ради та на підставі висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,  районна рада вирішила:

1.     Затвердити ліквідаційний баланс Перечинського комунального спеціалізованого підприємства-видавництва ,,Турпрес” Перечинської районної ради (код ЄДРПОУ 02466582) (додається).
  2. 2. Голові  комісії з припинення шляхом ліквідації Перечинського комунального спеціалізованого підприємства-видавництва ,,Турпрес” Перечинської районної ради Лопушанському А.А. вжити всіх необхідних заходів, передбачених чинним законодавством, щодо завершення процедури ліквідації Перечинського комунального спеціалізованого підприємства-видавництва ,,Турпрес” Перечинської районної ради та забезпечити подання державному реєстраторові документів, передбачених законом для проведення державної реєстрації припинення юридичної особи в установлений законом строк.
  3. Затвердити висновок про вартість майна – майнового комплексу комунального спеціалізованого підприємства-видавництва “ТУРпрес”, що знаходяться за адресою м.Перечин, вул.Ужгородська, 93, в сумі _______________ гривень, визначену за результатами проведеної незалежної оцінки (висновок про вартість майна додається).
  4. Встановити, що вартість майна майнового комплексу Перечинського комунального спеціалізованого підприємства-видавництва “ТУРпрес”, визначена за результатами проведеної незалежної оцінки є балансовою вартістю і застосовується при передачі, вказаного майна на баланс Перечинської районної ради.
  5. Затвердити Передавальний акт майна, яке передається Перечинській районній раді, як власнику  (додається).
  6. Передати майно ліквідованого Перечинського комунального спеціалізованого підприємства-видавництва ,,Турпрес” Перечинської районної ради на баланс Перечинської районної ради згідно передавального акту.
  7. Начальнику відділу фінансово-господарського забезпечення районної ради Гренцер Л.В. забезпечити проведення відповідних організаційно-правових заходів щодо взяття на баланс районної ради майна ліквідованого Перечинського комунального спеціалізованого підприємства-видавництва ,,Турпрес”.
  8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                    М.І.Ласкін