Про затвердження ліквідаційного балансу комунального підприємства ,,Архітектура” Перечинської районної ради

Про внесення змін до  рішення районної ради від 20 грудня 2018 року № 526 “Про районний бюджет на 2019 рік” (із змінами від 14.03.2019 року, від 27.06.2019 року, від 08.08.2019 року)
21.10.2019
Шановні автомобілісти і дорожники!
25.10.2019

Закарпатської області

_______________  сесія    VІI    скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від                2019 року №                                                                 проект

м.Перечин

Про затвердження ліквідаційного балансу

комунального підприємства ,,Архітектура”

Перечинської районної ради

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, частини 11 статті 111 Цивільного кодексу України, на виконання рішення районної ради “Про припинення шляхом ліквідації комунального підприємства “Архітектура” Перечинської районної ради” від 27.06.2019 року №583, розглянувши протокол №1 засідання комісії з припинення комунального підприємства “Архітектура”  Перечинської районної ради від 22.10.2019 року та на підставі висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,  районна рада вирішила:

1. Затвердити ліквідаційний баланс комунального підприємства ,,Архітектура” Перечинської районної ради (додається).
  2. 2. Доручити комісії з припинення шляхом ліквідації комунального підприємства ,,Архітектура” Перечинської районної ради вжити організаційно-правових заходів, передбачених чинним законодавством, щодо завершення процедури ліквідації комунального підприємства ,,Архітектура” Перечинської районної ради.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                    М.І.Ласкін