Про внесення змін до Програми покращення рівня обслуговування платників податків Перечинської державної податкової інспекції Ужгородського управління Головного управління ДФС у Закарпатській області на 2019-2020 роки
06.11.2019
Про  звернення депутатів Перечинської районної ради Закарпатської області щодо сприяння у виділенні коштів для співфінансування об»єктів на розвиток сільської медицини та об»єктів соціальної сфери Перечинського району
06.11.2019
Показати всі

Про затвердження ліквідаційного балансу комунального підприємства ,,Архітектура” Перечинської районної ради

  УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тридцять шоста сесія  УІІ скликання

 

РІШЕННЯ

           

31.10.2019                            м.Перечин                                    № 611

 

 

 

Про затвердження ліквідаційного балансу

комунального підприємства ,,Архітектура”

Перечинської районної ради

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, частини 11 статті 111 Цивільного кодексу України, на виконання рішення районної ради “Про припинення шляхом ліквідації комунального підприємства “Архітектура” Перечинської районної ради” від 27.06.2019 року №583, розглянувши протокол №1 засідання комісії з припинення комунального підприємства “Архітектура”  Перечинської районної ради від 22.10.2019 року та на підставі висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,  районна рада вирішила:

 

        1.Затвердити ліквідаційний баланс комунального підприємства ,,Архітектура” Перечинської районної ради (додається).

  1. 2. Доручити комісії з припинення шляхом ліквідації комунального підприємства ,,Архітектура” Перечинської районної ради вжити організаційно-правових заходів, передбачених чинним законодавством, щодо завершення процедури ліквідації комунального підприємства ,,Архітектура” Перечинської районної ради.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

 

 

Голова ради                                                                    М.І.Ласкін

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту