Про внесення змін до Програми фінпідтримки КНП “ПРЦПМСД” на 2020 рік
18.05.2020
Про затвердження звіту про виконання фінплану КНП “Перечинська районна лікарня” за 1 квартал 2020 року
18.05.2020

Про затвердження фінплану КНП “Перечинська районна лікарня” на 2020 рік у новій редакціїа

___________ сесія  УІІ скликання

_____2020 року                       м.Перечин                                    проект

Про затвердження фінансового плану

комунального некомерційного підприємства

«Перечинська районна лікарня»

Перечинської районної ради Закарпатської

на 2020 рік  в новій редакції

Відповідно до статей  43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 75-78 Господарського кодексу України, наказом Міністерства економічного розвитку та торгівлі України від 02.03.2015 № 205 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки» із змінами, Статуту комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області ,враховуючи  лист КНП «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області № 409/2020 від 30.03.2020 року ,  розглянувши  та обговоривши фінансовий план підприємства на 2020 рік в новій редакції, районна рада вирішила:

1. Затвердити фінансовий план комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області на 2020рік в новій редакціїщо додається.
  2. Відповідальність за виконання показників фінансового плану  на 2020 рік  покласти на директора комунального  некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області Данилаш В.В..

3 .Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову районної державної адміністрації Денисенко І.М., та постійні комісії районної ради: економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.); з питань духовного розвитку, освіти,охорони здоров’я, культури, молоді і спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації (Шеян Ю.Ю.).

Голова  ради                            М.І.Ласкін