Про внесення змін до районної Програми фінансової підтримки КНП ПРЦПМСД
20.09.2019

Про затвердження фінансового плану на 2020 рік КНП ПРЦПМСД

Тридцята шоста   сесія  УІІ скликання

_______ 2019 р.                                                                     м.Перечин

Про затвердження фінансового плану на

2020 рік комунального некомерційного

підприємства «Перечинський районний

Центр первинної медико-санітарної

допомоги» Перечинської районної ради

Закарпатської області

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 75, 78  Господарського кодексу України, наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 02.03.2015року №205 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки», статуту комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області, затверджений рішенням районної ради від 05.07.2018 № 463, враховуючи лист комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області від   09.09.2019  року №  80/2019 року, з метою   розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Перечинському районі, впровадженні системи оплати за надані медичні послуги, заснованої на результаті, враховуючи принцип «гроші ходять за пацієнтом», районна рада вирішила:

1. Затвердити фінансовий план комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області на  2020 рік  (додається).
  2. Відповідальність за виконання показників фінансового плану на 2020 рік покласти на директора комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області Малишко Ю.Ю.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійні комісії районної ради: з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики

( Крупчинський Б.Ю.); з   питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров”я, культури, молоді і спорту, зв”язків з громадськістю, туризму та рекреації (Шеян Ю.Ю.).

Голова   ради                                                                                      М.І.Ласкін