Про затвердження фінансового плану на 2019 рік комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області

Про  програму  ефективного використання майна спільної комунальної власності  територіальних  громад сіл, міста  Перечинського району на 2020-2024 роки
25.11.2019
Про затвердження фінансового плану на 2020 рік комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області
27.11.2019

Закарпатської області

Тридцять сьома  сесія УІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я                                  проект

від                          року  №               м.Перечин                          ___________

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 75, 78  Господарського кодексу України, наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 02.03.2015 року  №205 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки», статуту Комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області, затверджений рішенням районної ради від 31.10.2019 року № 603, з метою   розвитку спеціалізованої медичної допомоги в Перечинському районі, впровадженні системи оплати за надані медичні послуги,  заснованої на результаті, враховуючи принцип «гроші ходять за пацієнтом», районна рада вирішила:

1. Затвердити фінансовий план Комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області на 2019 рік (додається).
  2. Відповідальність за виконання показників фінансового плану на 2019 рік покласти на директора комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійні комісії районної ради: з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.); з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді і спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації (Шеян Ю.Ю.).

Голова  ради                                                                                           М. І.ЛАСКІН