Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства  «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської  на 2021 рік

Про тимчасове звільнення від сплати орендної плати
02.06.2020
Про внесення змін до  районної  Програми поводження з твердими побутовими   відходами у Перечинському районі  на 2019 – 2023  роки
05.06.2020

сесія       скликання

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Від _____  2020 року                   м. Перечин                        № ______

Про затвердження фінансового плану комунального

некомерційного підприємства  «Перечинська

районна лікарня» Перечинської районної

ради Закарпатської  на 2021 рік

Відповідно до статей  43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 75-78 Господарського кодексу України, наказом Міністерства економічного розвитку та торгівлі України від 02.03.2015 № 205 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки» із змінами, Статуту комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області , Порядком складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області, затвердженим рішенням сесії Перечинської районної ради №667 від 17.03.2020року, враховуючи  лист КНП «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області №678/2020 від 21.05.2020 року ,  розглянувши  та обговоривши фінансовий план підприємства на 2021 рік в новій редакції, районна рада вирішила:

1. Затвердити фінансовий план комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області на 2021рікщо додається.
  2. Відповідальність за виконання показників фінансового плану  на 2021 рік  покласти на директора комунального  некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області Данилаш В.В.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови  районної ради Петрішко М. М. та постійні комісії районної ради: з питань  економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням  приватизації, інвестицій та регуляторної  політики (Крупчинський Б. Ю.);  з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації   (Шеян Ю. Ю.).

Голова ради                                                                               М. ЛАСКІН

Пояснювальна записка

до фінансового плану

Комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня»

Перечинської районної ради

на 2021 рік

Робота закладу спрямована на покращення здоров’я громадян, удосконалення надання медичної допомоги населенню, покращення матеріально-технічної бази, раціональне використання фінансових ресурсів.

КНП «Перечинська районна лікарня» представлена ліжковим фондом на 116 ліжок та районною поліклінікою з потужністю 240 відвідувань в зміну.

У структуру КНП «Перечинська районна лікарня» входять наступні стаціонарні відділення:

–   терапевтичне – 50 ліжок,

–   хірургічне – 36 ліжок,

–   дитяче – 20 ліжок,

–   пологове – 10 ліжок.

Станом на 01.01.2021 року планова кількість штатних посад КНП «Перечинська районна лікарня» буде становити 229,75 одиниць, в тому числі:

• лікарі – 48,5 од.,
  • середній медичний персонал – 88,0 од.,
  • молодший медичний персонал – 48,75 од.,
  • спеціалісти не медики – 11,5 од.,
  • інший персонал – 33,0 од.

Дохідна частина фінансового плану КНП «Перечинська районна лікарня»  на 2020 рік:

Дохід з місцевого планується отримати в обсязі 3492,5 тис.грн.

Дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) планується отримати за послуги від НСЗУ в обсязі 25234,0 тис.грн.

Інші доходи від операційної діяльності, в тому числі доходи від надання платних послуг (за проведення медичних оглядів) планується отриманти в обсязі 890,0 тис.грн., доходи від реалізації в установленому порядку майна (крім нерухомого майна) – 2,0 тис.грн.

Доходи від інвестиційної діяльності, в тому числі доходи з місцевого бюджету цільового фінансування по капітальних видатках плануються в сумі 500,0 тис.грн., придбання основних засобів (медичного обладнання та комп’ютерної техніки) – 500,0 тис.грн.

Витрати КНП «Перечинська районна лікарня», що плануються  на 2021 рік:

• заробітна плата – 18650,0тис. грн.,
  • нарахування на оплату праці – 4104,0 тис. грн.,
  • предмети, матеріали, обладнання та інвентар – 730,0 тис.грн.,
  • медикаменти та перев’язувальні матеріали – 1200,0 тис.грн.,
  • продукти харчування – 480,0 тис.грн.,
  • оплата послуг (крім комунальних) – 700,0 тис.грн.,
  • видатки на відрядження – 60,0 тис.грн.,
  • оплата комунальних послуг та енергоносіїв – 3492,5 тис.грн.,
  • окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку – 35,0 тис.грн.,
  • виплата пенсій і допомоги – 66,0 тис.грн.,
  • інші виплати населенню – 6,0 тис.грн.,
  • інші поточні видатки – 95,0 тис.грн.

При виділенні коштів планується придбання основних засобів на загальну суму 500,0 тис.грн.

Директор                                                                           Василина  ДАНИЛАШ