Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської на 2020 рік  в новій редакції

В районній раді засідала комісія
16.04.2020
Привітання з Великоднем!
16.04.2020

сесія       скликання

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Від _____  2020 року                   м. Перечин                                      № ______

Про затвердження фінансового плану

комунального некомерційного підприємства

«Перечинська районна лікарня»

Перечинської районної ради Закарпатської

на 2020 рік  в новій редакції

Відповідно до статей  43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 75-78 Господарського кодексу України, наказом Міністерства економічного розвитку та торгівлі України від 02.03.2015 № 205 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки» із змінами, Статуту комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області ,враховуючи  лист КНП «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області № 409/2020 від 30.03.2020 року ,  розглянувши  та обговоривши фінансовий план підприємства на 2020 рік в новій редакції, районна рада вирішила:

1. Затвердити фінансовий план комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області на 2020рік в новій редакціїщо додається.
  2. Відповідальність за виконання показників фінансового плану  на 2020 рік  покласти на директора комунального  некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області Данилаш В.В.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову районної державної адміністрації Денисенко І.М., заступника голови  районної ради Петрішко М. М. та постійні комісії районної ради: з питань  економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням  приватизації, інвестицій та регуляторної  політики                    (Крупчинський Б. Ю.);  з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді і спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації   (Шеян Ю.Ю.).

Голова ради                                                                                 М. І. Ласкін