П Р О Т О К О Л засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики
19.03.2019
Про звіт голови районної  державноїадміністрації  про здійснення повноважень,делегованих   їй  районною радою

Про визнання повноважень депутата Перечинської районної ради сьомого скликання

Тридцять друга    сесія  УІІ скликання

14.03.2019                             м.Перечин                                    №  531

Про визнання повноважень

депутата Перечинської районної

ради сьомого скликання

Відповідно до статей 43,  49 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 90 Закону України «Про місцеві вибори», статей  4, 5 Закону України  «Про статус депутатів місцевих рад»,      заслухавши інформацію голови Перечинської районної  виборчої комісії Закарпатської  області  Луцук Л.М.  про дострокове припинення повноважень депутата  районної ради  Чомоляка М.Ю.  у зв’язку із смертю  та  визнання повноважень депутата районної ради сьомого скликання,  враховуючи    постанову Перечинської районної  виборчої комісії Закарпатської області від  11 березня 2019 року №01,  районна рада  вирішила:

1. Інформацію голови  Перечинської районної  виборчої комісії Закарпатської області  Луцук Л.М. про визнання обраним депутата Перечинської районної ради сьомого скликання замість  вибулого, взяти до відома (додається).

1. Визнати  повноваження депутата Перечинської районної ради сьомого скликання Токар Надії Іванівни, наступного за черговістю   кандидата у депутати  Перечинської районної ради у виборчому списку від Перечинської  районної організації «Єдиний Центр».

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з  питань  дотримання регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності, правопорядку та транскордонних зв’язків (Томаш В.М.).

Голова  ради                                                                                  М.І.Ласкін