Про вилучення з оперативного управління комунального некомерційного підприємства “Перечинська районна лікарня” Перечинської районної ради нерухомого майна

Про затвердження переліку об’єктів малої приватизації спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району, що підлягають приватизації в 2020 році
30.01.2020
Про приватизацію шляхом продажу на електронному аукціоні об’єкта спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району – будівлі поліклінічного корпусу (старе крило) (літ.А), що знаходиться за адресою м.Перечин, вул.Ужанська, 8 Б
30.01.2020

Закарпатської області

_________________ сесія    VІІ    скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від                    2020 року №                                                                 проект

м.Перечин

Про вилучення з оперативного управління

комунального некомерційного підприємства

Перечинська районна лікарня Перечинської

районної ради нерухомого майна

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 137 Господарського кодексу України, Закону України  “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно”,  на виконання протокольного рішення комісії від 23 січня 2020 року, беручи до уваги лист комунального некомерційного підприємства “Перечинська районна лікарня” Перечинської районної ради від 21 січня 2020 року №65 щодо недоцільності подальшого використання для потреб КНП «Перечинська районна лікарня»  будівлі старого крила поліклінічного корпусу ЦРЛ у зв’язку з її незадовільним технічним станом та на підставі висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,  районна рада вирішила:

1. Вилучити з оперативного управління Комунального некомерційного підприємства “Перечинська районна лікарня” Перечинської районної ради нерухоме  майно  –  будівлю поліклінічного корпусу (старе крило) (літ.А) Перечинської районної лікарні загальною площею 310,8 кв.м, що знаходиться за адресою м.Перечин, вул.Ужанська, 8.
  2. Виділити будівлю поліклінічного корпусу (старе крило) (літ.А) Перечинської районної лікарні загальною площею 310,8  кв.м., що знаходиться за адресою м.Перечин, вул.Ужанська, 8 в окремий інвентарний об’єкт нерухомого майна з присвоєнням йому окремої поштової адреси м.Перечин, вул.Ужанська, 8 Б.
  3. Відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю (Луцяк В.І.): – здійснити необхідні організаційно-правові заходи, пов’язані з державною реєстрацією права власності на зазначений об’єкт, як окремий об’єкт нерухомого майна з новою поштовою адресою;

– підготувати відповідні зміни до договору №18  на закріплення майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад міста, сіл Перечинського району на праві оперативного управління від 05.11.2019 року з урахуванням прийнятого рішення шляхом укладення додаткової угоди.

1. Уповноважити голову районної ради Ласкіна М.І. на підписання додаткової угоди до договору №18 на закріплення майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад міста, сіл Перечинського району на праві оперативного управління від 05.11.2019 року.
  2. Включити будівлю поліклінічного корпусу (старе крило) (літ.А) Перечинської районної лікарні загальною площею 310,8 кв.м. до переліку об’єктів малої приватизації спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району, що підлягають приватизації в 2020 році шляхом продажу на аукціоні.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                    М.І.Ласкін