Про виконання Програми «Забезпечення дітей-інвалідів району життєвонеобхідними медичними препаратами та виробами медичного призначення на 2013-2017 роки» (із змінами від 31.03.2016 року)

Про інформацію Ужгородської місцевої прокуратури про результати діяльності місцевої прокуратури на території Перечинського району за 2017 рік
05.02.2018
Про виконання Програми соціальної підтримки Перечинської районної організації ветеранів та пенсіонерів Міністерства внутрішніх справ на 2015-2017 роки
05.02.2018

__________сесія       скликання

Від____________№ ____________

м.Перечин

Про  виконання Програми

«Забезпечення дітей-інвалідів району

життєвонеобхідними медичними

препаратами та виробами медичного

призначення на 2013-2017 роки»

(із змінами від 31.03.2016 року)

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши та обговоривши інформацію завідувача сектору  охорони здоров’я Гавриляк І.С. «Про  виконання Програми  забезпечення дітей-інвалідів району життєвонеобхідними медичними препаратами та виробами медичного призначення на 2013-2017 роки», затвердженої рішенням районної ради від 21.03.2013 року № 297 (із змінами від 31.03.2016 року), районна рада вирішила:

1.Інформацію завідувача сектору охорони здоров’я Гавриляк І.С. «Про  виконання Програми забезпечення дітей-інвалідів району життєвонеобхідними медичними препаратами та виробами медичного призначення на 2013-2017 роки , затвердженої рішенням районної ради від 21.03.2013 року № 297 (із змінами від 31.03.2016 року) прийняти до уваги (додається).

1. Сектору охорони здоров»я районної державної адміністрації (Гавриляк І.С.) і надалі вживати заходів щодо забезпечення дітей-інвалідів району життєвонеобхідними медичними препаратами та виробами медичного призначення.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Чомоляк М.І. та постійні комісії районної ради: з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров”я, культури, молоді і спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації (Шеян Ю.Ю.) та з питань економічної реформи, планування бюджету, фінансів, контроль за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                 М.І. Ласкін

ІНФОРМАЦІЯ

Про  виконання Програми «Забезпечення дітей-інвалідів району життєвонеобхідними медичними препаратами та виробами медичного призначення на 2013-2017 роки» (із змінами від 31.03.2016 року)

Програма  «Забезпечення дітей-інвалідів району життєвонеобхідними медичними препаратами та виробами медичного призначення на 2013-2017 роки» затверджена розпорядженням голови Перечинської районної державної адміністрації від 22 лютого 2013 року №61 і сесією районної ради від 21 березня 2013 року  № 297, (із змінами від 31.03.2016 року)

Основна мета Програми – безкоштовне забезпечення дітей з рідкісними хронічними захворюваннями  дороговартісними   життєвонеобхідними препаратами, більшість з яких необхідно вживати щоденно, безперервно, пожиттєво.

Даною Програмою передбачено фінансування на 2013-2017 роки із районного бюджету на загальну суму 501,7 тисяч гривень.

2014 рік – виділено  із районного бюджету  100,0 тисяч гривень (згідно фінансування заходів програми передбачено 100,0 тисяч гривень) профінансовано 100%. для медикаментозного забезпечення дітей-інвалідів району життєво необхідними медичними препаратами та виробами медичного призначення

2015 рік – виділено  із районного бюджету  100,0 тисяч гривень (згідно фінансування заходів програми передбачено 100,0 тисяч гривень) профінансовано 100%. для медикаментозного забезпечення дітей-інвалідів району життєво необхідними медичними препаратами та виробами медичного призначення

2016 рік – виділено  із районного бюджету  60,0 тисяч гривень (згідно фінансування заходів програми передбачено 100,0 тисяч гривень) профінансовано 100%. для медикаментозного забезпечення дітей-інвалідів району життєво необхідними медичними препаратами та виробами медичного призначення

2017 рік – виділено  із районного бюджету  80,0 тисяч гривень (згідно фінансування заходів програми передбачено 100,0 тисяч гривень), профінансовано за 2017 рік – 80,0 тис. грн. для медикаментозного забезпечення дітей-інвалідів району життєво необхідними медичними препаратами та виробами медичного призначення.

Станом на 01.01.2018 року у районі налічується 18 дітей з рідкісними захворюваннями, в т.ч. 11 дітей-інвалідів. З цих дітей 7 потребують постійного медикаментозного  забезпечення. Це діти хворі на муковісцидоз, ювенільний ревматоїдний артрит, ідіопатичний дерматоміозит, адрено-генітальний синдром, прогресуюча  м’язева  дистрофія  Дюшена, лімфогранулематоз.

Всі діти з рідкісними захворюваннями спостерігаються на районному рівні та обов’язково консультуються  щорічно  обласними дитячими спеціалістами обласної дитячої лікарні (ОДЛ) м.Мукачево, а за потребою  спеціалізованими закладами України. Необхідне медикаментозне забезпечення визначається спеціалістами вказаних закладів.  Стаціонарно у 2017 році на рівні  ОДЛ проліковано 6 дітей з рідкісними захворюваннями. Двоє дітей лікувалися закордоном – одна дитина в Ізраїлі та одна дитина в Росії. На рівні спеціалізованих закладів України проконсультовані  3 дітей вказаної категорії.

Завідувач сектору                                                              І.С. Гавриляк