Про виконання Програми соціальної підтримки Перечинської районної організації ветеранів та пенсіонерів Міністерства внутрішніх справ на 2015-2017 роки

Про виконання Програми посилення соціального захисту соціально вразливих категорій населення та підтримки громадських ветеранських організацій району на 2015-2017 роки
21.03.2018
Про виконання Програми сприяння діяльності Перечинського районного товариства інвалідів на 2013-2017 роки
21.03.2018

Двадцять третя  сесія  УІІ скликання

16.03.2018                             м.Перечин                                    №     386

Про виконання  Програми соціальної

підтримки Перечинської  районної

організації  ветеранів та пенсіонерів

Міністерства  внутрішніх справ

на 2015-2017 роки

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши та обговоривши інформацію начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Цвіка В.І. «Про   виконання Програми соціальної підтримки Перечинської районної організації   ветеранів та  пенсіонерів  Міністерства  внутрішніх  справ      на 2015-2017 роки»,  затвердженої  рішенням  районної ради від 04.12.2014 року №456, районна рада вирішила:

1. Інформацію начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Цвіка В.І.  «Про   виконання Програми соціальної підтримки Перечинської районної організації ветеранів та пенсіонерів Міністерства внутрішніх справна 2015-2017 роки» , затвердженої рішенням   районної ради від 04.12.2014 року № 456, взяти до відома (додається).
  2. Управлінню соціального захисту населення  районної державної адміністрації  (Цвік В.І.)  і надалі сприяти  підтримці громадських ветеранських організацій району.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника  голови районної державної адміністрації  Чомоляк М.І. та постійну комісію районної ради  з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді і спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації (Шеян Ю.Ю.).

Голова ради                                                                                 М.І.Ласкін

ІНФОРМАЦІЯ

про виконання  Програми соціальної підтримки Перечинської

районної організації ветеранів та пенсіонерів Міністерства

внутрішніх справ у 2017 році

На виконання заходів Програми соціальної підтримки Перечинської районної організації ветеранів та пенсіонерів Міністерства внутрішніх справ на 2015-2017 роки затвердженої рішенням сесії районної ради  від  04.12.2014р. №456 на 2017 рік виділено кошти для фінансової підтримки Перечинської районної організації ветеранів та пенсіонерів МВС (голова організації Лакатош М.П.) –   13500,00 грн., із них використано:

– придбання предметів постачання і матеріалів, оплата послуг та інші видатки-500,00 грн.

– придбання подарунків членам організації- 13000,00 грн.

Голова державної адміністрації                                                          В.Олефір

Цвік В.І.