Про приватизацію шляхом продажу на електронному аукціоні об’єкта спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району – майнового комплексу Перечинського комунального спеціалізованого підприємства-видавництва «Турпрес», що знаходиться за адресою м.Перечин, вул.Ужгородська, 93
30.01.2020
Про  звіт директора   комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської  районної ради Закарпатської області за 2019 рік.
30.01.2020

Закарпатської області

Тридцять восьма  сесія УІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я                                  проект

від                          року                 м.Перечин                            №

Заслухавши та обговоривши інформацію  директора   комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської  районної ради Закарпатської області  Малишка Ю. Ю «Про виконання районної Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства « Перечинський районний центр первинної  медико-санітарної  допомоги» Перечинської  районної ради Закарпатської області на 2019 рік», районна рада  вирішила :

1. Звіт директора комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської  районної ради Закарпатської області  Малишка Ю.Ю.   про виконання районної Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області на 2019 рік прийняти до уваги.
  2. Начальнику фінансового управління районної державної адміністрації

( Гапак С.А.)

2.1    Забезпечити фінансування  районної  Програми «Фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області на 2020 рік».

1. Контроль за виконання даного рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійні комісії районної ради: з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров”я, культури, молоді і спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації, (Шеян Ю.Ю.) ; з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів,  контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики  (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                     М. ЛАСКІН

Інформація

про виконання  Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області на 2019 рік.

Програма фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області на 2019 рік затверджена рішенням районної ради від 14.03.2019 року № 558( зі змінами та доповненнями від 27.06.2019 року та 31.10.2019 року).

Програма орієнтована на забезпечення надання якісної первинної медичної допомоги населенню району.

Метою Програми є забезпечення зниження рівня захворюваності, інвалідності та смертності населення шляхом формування і налагодження ефективного функціонування системи надання населенню доступної і високоякісної первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини, формування спроможної мережі надання первинної медичної допомоги, підняття на значно вищий рівень матеріально-технічної, діагностичної та лікувальної бази в первинній ланці, проведення будівництва, реконструкції та ремонту наявних приміщень, забезпечення транспортом, сучасним медичним обладнанням, інструментами та створення необхідних умов для комфортного обслуговування пацієнтів.

Виконання Програми здійснюється згідно затвердженого плану заходів фінансової підтримки, з урахуванням змін до чинного законодавства.

Фінансове забезпечення Програми здійснюється відповідно до законодавства України за рахунок:

— коштів місцевого бюджету ;

— коштів державного бюджету;

— інших джерел фінансування не заборонених законодавством України.

Обсяги фінансування Програми шляхом надання фінансової підтримки в  2019 році  відображені в додатку 1.

Аналізуючи виконання фінансової частини Програми можна зробити висновки:

1. Із запланованих коштів в сумі 4355,8 тис.грн. затверджено ( виділено районною радою) 744,5 тис.грн. з яких використано 724,6 тис.грн., або 97,3 %. Не використано 19,9 тис. грн..по причині відміни відкритих торгів на закупку телемедичного обладнання.
  2. Структура використання коштів по напрямкам діяльності слідуюча:
  • 68% (493,8 тис.грн) комунальні послуги та енергоносії
  • 14% (99,6 тис.грн) поточний ремонт АЗПСМ с.Порошково 89,6 т.грн і 10 т. грн..АЗПСМ с.Дубриничі
  • 9% (65,4 тис. грн.) спів фінансування держреєстрації закуплених сімох автомобілів
  • 6% (45,9 тис.грн) оплата за ПКД та її експертизу « Кап. Ремонт АЗПСМ с.Порошково»
  • 3% (19,9 тис.грн) поточний ремонт автомобіля АЗПСМ с.Т.Пасіка.

Слід зауважити, що в рамках реалізації спільного проекту  Закарпатської обласної ради, краю Височіна Чеської республіки (через БФ « Віза») та Перечинської районної ради « Капітальний ремонт будівлі АЗПСМ в с. Порошково, Перечинського району, Закарпатської області» –  Центром забезпечено проведення першої черги ремонтних робіт ( демонтаж старих та установка нових металопластикових вікон на суму 330000 грн( кошти благодійного фонду « Віза »).

Нажаль не виділялись кошти на придбання медичного обладнання, оргтехніки, програмного забезпечення електронного обліку пацієнтів, відшкодування вартості ліків виписаних пацієнтам безоплатно і  на пільгових умовах відповідно до Постанови Кабміну  від 17.08.1998 року № 1303.

Директор КНП « Перечинський РЦ ПМСД»                               Юрій Малишко