23.04.2018
Про передачу в оперативне управління комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської міської ради комунального майна
23.04.2018

Про вихід Перечинської районної ради із засновників бюджетної установи – Перечинська дитяча музична школа

Двадцять четверта   сесія  УІІ скликання

18.04.2018                              м.Перечин                                    №  421

Про вихід Перечинської районної ради

із засновників бюджетної установи –

Перечинська дитяча музична школа

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 8 Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад”, враховуючи рішення районної ради від 16.03.2018 року  № 412 «Про передачу бюджетної установи – Перечинська дитяча музична школа та майна цієї установи із спільної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району у власність Перечинської міської об’єднаної територіальної громади» та розглянувши лист Перечинської міської ради Закарпатської області від 04.04.2018 року № 340/01-14, враховуючи Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, районна рада вирішила:

1.Вийти із засновників бюджетної установи – Перечинська дитяча музична школа з 01.07.2018 року.

1. Передати права засновника бюджетної установи – Перечинська дитяча музична школа Перечинській міській об’єднаній територіальній громаді з 01.07.2018 року.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та на постійну комісію районної ради з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді і спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації (Шеян Ю.Ю.).

Голова ради                                                                                 М.І.Ласкін