Про встановлення надбавок, преміювання та надання матеріальних допомог голові та заступнику голови Перечинської районної ради на 2018 рік

Про структуру і чисельність виконавчого апарату районної ради, кошторис видатків виконавчого апарату на 2018 рік
27.12.2017
Про Порядок запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у Перечинській районній раді та її виконавчому апараті
27.12.2017

Двадцять друга   сесія  УІІ скликання

21.12.2017                              м.Перечин                                       № 371

Про встановлення надбавок, преміювання

та надання матеріальних допомог голові та

заступнику голови Перечинської районної

ради на 2018 рік

Відповідно до статей 43, 58  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  статті 21 Закону України “Про службу в органах місцевого  місцевого самоврядування”, Постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268 „Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури,судів та інших органів” (із змінами), наказу Міністерства праці України «Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів» № 77 від 02.10.1996 року (із змінами), враховуючи результати функціонального обстеження обов»язків працівників виконавчого апарату, їх особистого вкладу в загальні результати роботи, районна рада вирішила:

1. Встановити     голові     Перечинської районної      ради   щомісячну                      надбавку  за    високі  досягнення  у  праці   або за виконання  особливо важливої роботи  у   розмірі    50  відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування  та надбавки за   вислугу   років,  премію  відповідно до особистого вкладу в загальні результати роботи у розмірі 50 відсотків посадового окладу у межах фонду преміювання, утвореного у розмірі не менш як 10 відсотків посадового окладу та економії фонду оплати праці з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та надбавки за вислугу років  і надбавки за високі досягнення у праці за фактично відпрацьований час з можливим щомісячним корегуванням розрахунку цього відсотку (в межах встановленого), згідно з розпорядженням про преміювання, премію до державних і професійних свят та ювілейних дат за рахунок економії фонду оплати праці за наявності коштів, після здійснення обов’язкових виплат, допомогу для оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі середньомісячної заробітної плати, матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань у розмірі середньомісячної заробітної плати у межах фонду оплати праці.
  2. Встановити заступнику голови  Перечинської      районної      ради   щомісячну        надбавку  за    високі  досягнення  у  праці   або за виконання  особливо важливої роботи  у   розмірі    50  відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування  та надбавки за   вислугу   років,  премію  відповідно до особистого вкладу в загальні результати роботи у розмірі 50 відсотків посадового окладу у межах фонду преміювання, утвореного у розмірі не менш як 10 відсотків посадового окладу та економії фонду оплати праці з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та надбавки за вислугу років  і надбавки за високі досягнення у праці за фактично відпрацьований час з можливим щомісячним корегуванням розрахунку цього відсотку (в межах встановленого), згідно з розпорядженням про преміювання, премію до державних і професійних свят та ювілейних дат за рахунок економії фонду оплати праці за наявності коштів, після здійснення обов’язкових виплат, допомогу для оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі середньомісячної заробітної плати,матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань у розмірі середньомісячної заробітної плати у межах фонду оплати праці.
  3. Надати право голові Перечинської районної ради у межах затвердженого фонду оплати праці встановлювати працівникам виконавчого апарату районної ради  надбавки, премії відповідно до їх особистого вкладу в загальні результати роботи за підсумками місяця, премію до державних і професійних свят  та ювілейних дат,  допомоги для оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі середньомісячної заробітної плати та матеріальні допомоги для вирішення соціально-побутових питань у розмірі середньомісячної заробітної плати у межах фонду оплати праці.
  4. Виплати встановлені пунктами 1,2,3 цього рішення здійснюються у межах затвердженого кошторису видатків на оплату праці виконавчого апарату районної ради  на 2018 рік.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову районної ради Ласкіна М.І. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування,бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                         М.І.Ласкін