Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік
03.06.2019
Про встановлення  розміру ставки туристичного збору на території Порошківської сільської ради
03.06.2019
Показати всі

Про встановлення місцевих податків та зборів на 2020 рік.

УКРАЇНА

Порошківська сільська  рада Перечинського району

25  СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

червня  2019 року                                                                                                                    №

с. Порошково

 

Про встановлення місцевих податків та зборів на 2020 рік.

 

Керуючись п.24 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Податковим кодексом України, Порошківськака сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Встановити на території Порошківської сільської ради Перечинського району Закарпатської області  наступні місцеві податки та збори на 2020 рік:

1.1. Транспортний податок

1.2. Єдиний податок

1.3. Туристичний збір

 1.  Затвердити:

2.1. Положення про транспортний податок на території Порошківської сільської ради (додаток 1);

2.2. Положення про  єдиний податок на території Порошківської сільської ради  (додаток 2).

2.3. Положення про туристичний збір на території Порошківсьької сільської ради (додаток 3)

2.4. Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Порошківської сільської ради (додаток 6)

2.5. Положення про плату за землю на території Порошківської сільської ради (додаток 7)

 1. 3. Встановити з 01.01.2020 року розмір фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб – підприємців першої групи платників єдиного податку (Додаток №4).
 2. 4. Встановити з 01.01.2020 року розмір фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб – підприємців другої групи платників єдиного податку (Додаток №5).
 3. 7. Встановити, що у разі здійснення платниками єдиного податку першої і другої груп господарської діяльності на територіях більш як однієї сільської, селищної або міської ради, застосовується максимальний розмір ставки єдиного податку, а саме:

– для платників єдиного податку першої групи – 10% до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року;

– для платників єдиного податку другої групи – 20% до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

 1. 8. Оприлюднити це рішення в районній газеті та на офіційному сайті Перечинської районної ради.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань бюджету, фінансів, соціально – економічного розвитку, підприємництва та комунальної власності .
 3. Рішення набирає чинності з 01.01.2020 року.

 

 

Сільський голова                                                                                              Ю. Ю. Касинець

 

 

 

                                                                                  Додаток  №1

до рішення Порошківської                                                                                                                 сільської ради VIІ скликання

від    червня 2020 р. №

 

 

ПОЛОЖЕННЯ
про транспортний податок

1. Платники  податку

1.1. Платниками податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, що відповідно до підпункту 2.1 пункту 2 цього Положення є об’єктами оподаткування.

2. Об’єкт оподаткування

2.1. Об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, у яких (пп. 267.2.1 ПКУ):

–     від дати випуску минуло не більше 5 років;

–    вартість яких становить понад 375 розмірів МЗП, встановленої законом на 1 січня (в 2019 році – це 4 173 грн х375 = 1 564 875 грн)

3. База оподаткування

3.1. Базою оподаткування є легковий автомобіль, що є об’єктом оподатку-вання відповідно до підпункту 2.1 пункту 2 цього Положення.

4. Ставки податку

4.1. Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування відповідно до підпункту 2.1 пункту 2 цього Положення.

5. Податковий період

5.1. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року.

 1. Порядок обчислення та сплати податку

6.1. Обчислення суми податку з об’єкта/об’єктів оподаткування фізичних осіб здійснюється контролюючим органом за місцем реєстрації платника податку.

6.2. Податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку та відповідні платіжні реквізити надсилаються (вручаються) платнику податку контролюючим органом за місцем його реєстрації до 1 липня року базового податкового (звітного) періоду (роком).

Щодо об’єктів оподаткування, придбаних протягом року, то податок сплачується фізичною особою-платником, починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об’єкт. Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення – рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.

Нарахування податку та надсилання (вручення) податкових повідомлень-рішень про сплату податку фізичним особам-нерезидентам здійснюють контролюючі органи за місцем реєстрації об’єктів оподаткування, що перебувають у власності таких нерезидентів.

6.3. Органи внутрішніх справ зобов’язані до 1 квітня 2020 року подати контролюючим органам за місцем реєстрації об’єкта оподаткування відомості, необхідні для розрахунку податку.

З 1 квітня 2015 року органи внутрішніх справ зобов’язані щомісячно, у 10-денний строк після закінчення календарного місяця подавати контролюючим органам відомості, необхідні для розрахунку податку, за місцем реєстрації об’єкта оподаткування станом на перше число відповідного місяця.

Форма подачі інформації встановлюється центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної податкової політики.

6.4. Платники податку – юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцем реєстрації об’єкта оподаткування декларацію за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 Податкового  Кодексу України, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

Щодо об’єктів оподаткування, придбаних протягом року, декларація юридичною особою – платником подається протягом місяця з дня виникнення права власності на такий об’єкт, а податок сплачується починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об’єкт.

6.5. У разі переходу права власності на об’єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом звітного року податок обчислюється попереднім власником за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначений об’єкт оподаткування, а новим власником – починаючи з місяця, в якому він набув право власності на цей об’єкт.

Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.

6.6. За об’єкти оподаткування, придбані протягом року, податок сплачується пропорційно кількості місяців, які залишилися до кінця року, починаючи з місяця, в якому проведено реєстрацію транспортного засобу.

 1. Порядок сплати податку

7.1. Податок сплачується за місцем реєстрації об’єктів оподаткування і зараховується до відповідного бюджету згідно з положеннями Бюджетного кодексу України.

 1. Строки сплати податку

8.1. Транспортний податок сплачується:

а) фізичними особами – протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення;

б) юридичними особами – авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

 

 

Секретар сільської ради                                                                                                   Г. В. Гаджега

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток  №2

до рішення Порошківської                                                                                                                 сільської ради VIІ скликання

від   червня  2020 р. №

ПОЛОЖЕННЯ

про єдиний податок

 1. Загальні положення

Єдиний податок є місцевим податком і впроваджується на підставі пункту 24 частини 1статті 26  Закону України ‘’Про місцеве самоврядування’’, відповідно до глави 1 ‘’Спрощена система оподаткування, обліку та звітності’’ розділу ХІУ Податкового кодексу України.

 1. Платники податку

2.1. Платниками єдиного податку на території Порошківської  сільської ради  є суб’єкти малого підприємництва – фізичні та юридичні особи з податковою адресою у межах , які відповідають вимогам спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності,  і які, при цьому, у порядку, визначеному статтею 298-299 Податкового кодексу України, самостійно обрали даний спосіб оподаткування доходів та отримали свідоцтва платника єдиного податку.

2.2.​ Платники єдиного податку поділяються на такі групи:

1) перша група – фізичні особи – підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 300 000 гривень;

2) друга група – фізичні особи – підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:

– не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб;

– обсяг доходу не перевищує 1 500 000 гривень.

Дія цього підпункту не поширюється на фізичних осіб -підприємці які надають посередницькі послуги з купівлі, продажу,  оренди  та  оцінювання  нерухомого  майна  (гр. 70.31 КВЕД). Такі фізичні особи –підприємці належать виключно до третьої групи платників єдиного податку, якщо відповідають вимогам, встановленим для третьої групи;

Вичерпний перелік видів послуг, які розуміються як побутові послуги населенню, що надаються першою та другою групами платників єдиного податку, визначений пунктом 291.7 статті 291 Податкового кодексу України.

3) третя група – фізичні особи підприємці, які не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, не обмежена та юридичні особи – суб’єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми, у яких протягом календарного року обсяг доходу не перевищує 5000000   гривень.

4) четверта група – сільськогосподарські товаровиробники, у яких частка сільськогосподарського виробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків.

2.3.Загальна кількість осіб, які перебувають у трудових відносинах з платником єдиного податку – фізичною особою, а також середньооблікова кількість працівників юридичних осіб обраховується відповідно до підпункту 291.4.1 пункту 291.4 статті 291 Податкового Кодексу України

2.4.Порядок визначення доходу для  цілей оподаткування єдиним податком, а також для надання права суб’єкту господарювання зареєструватися платником єдиного податку та/або перебувати на спрощеній системі оподаткування, склад цих доходів визначається статтею 292 Податкового кодексу України.

2.5.Обмеження на право обрання спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності окремими категоріями суб’єктів підприємницької діяльності встановлюються пунктом 291.5 статті 291 Податкового Кодексу України.

 1. Ставки та порядок обчислення податку

Ставки єдиного податку встановлюються  Порошківською сільською радою для фізичних осіб-підприємців, які здійснюють господарську діяльність, залежно від виду господарської діяльності з розрахунку на календарний місяць.

3.1.Для першої групи платників  встановлюються ставки єдиного податку у розмірі 10 відсотків  розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року, з розрахунку на календарний місяць, наведених у додатку №6 до рішення ‘’Про встановлення місцевих податків і зборів у населених пунктах Порошківської сільської ради на 2020 рік’’

3.2.Ставки єдиного податку для другої групи платників встановлюються у  межах  до 20 відсотків розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, з розрахунку на календарний місяць, наведених у додатку №7 ‘’Про встановлення місцевих податків і зборів у населених пунктах Порошківської сільської ради у’’ на 2020 рік

3.3.Для третьої  групи платників єдиного податку встановлюється відсоткова ставка єдиного податку в розмірі:

1) 3 відсотки доходу у разі сплати податку на додану вартість згідно з Податковим кодексом України;

2) 5 відсотків доходу у разі включення податку на додану вартість до складу єдиного податку.

3.4.Ставка єдиного податку встановлюється для платників єдиного податку першої, другої, третьої груп(фізичні особи-підприємці)  у розмірі 15 відсотків:

1) до суми перевищення обсягу доходу, визначеного у підпунктах 1, 2 і 3 пункту 2.2 цього Положення;

2) до доходу, отриманого від провадження діяльності, не зазначеної у реєстрі платників єдиного податку, віднесеного до першої або другої групи;

3) до доходу, отриманого при застосуванні іншого  способу розрахунків, ніж зазначений у цій главі;

4) до доходу, отриманого від здійснення видів діяльності, які не дають права застосовувати спрощену систему оподаткування.

5) до доходу отриманого платниками першої або другої груп від провадження діяльності, яка не передбачена у підпунктах 1 або 2 пункту 2,2  цього Положення відповідно ;

3.5.Ставки єдиного податку для платників третьої групи (юридичні особи) встановлюються у подвійному розмірі ставок, визначених пунктом 3.2 цього розділу Положення:

1) до суми перевищення обсягу доходу, визначеного у підпункті 4 пункту 2.2 цього Положення;

2) до доходу, отриманого при застосуванні іншого способу розрахунків, ніж зазначений у главі 1 ‘’Спрощена система оподаткування, обліку та звітності’’, Податкового кодексу України.

3)​ до доходу, отриманого від здійснення видів діяльності, які не дають права застосовувати спрощену систему оподаткування.

3.6.У разі здійснення платниками єдиного податку першої та другої груп кількох видів господарської діяльності застосовується максимальний розмір ставки єдиного податку, встановлений для таких видів господарської діяльності.

3.7.У разі здійснення платниками єдиного податку першої та другої груп господарської діяльності на територіях більш як однієї сільської, селищної або міської ради застосовується максимальний розмір ставки єдиного податку, встановлений цією статтею для відповідної групи таких платників єдиного податку, а саме:

– для платників єдиного податку першої групи – 10% до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року;

– для платників єдиного податку другої групи – 20% до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

Особливості застосування ставок, встановлених пунктами 3.2.-3.4 цього розділу, передбачені пунктом 293.8 статті 293 Податкового кодексу України.

3.7.1). платники єдиного податку першої групи, які у календарному кварталі перевищили обсяг доходу, визначений для таких платників у пункті 291.4 статті 291 Податкового Кодексу, з наступного календарного кварталу за заявою переходять на застосування ставки єдиного податку, визначеної для платників єдиного податку другої або третьої групи, або відмовляються від застосування спрощеної системи оподаткування.

Такі платники до суми перевищення зобов’язані застосувати ставку єдиного податку у розмірі 15 відсотків.

Заява подається не пізніше 20 числа місяця, наступного за календарним кварталом, у якому допущено перевищення обсягу доходу;

3.7.2) платники єдиного податку другої групи, які перевищили у податковому (звітному) періоді обсяг доходу, визначений для таких платників у пункті 291.4 статті 291 Податкового Кодексу, в наступному податковому (звітному) кварталі за заявою переходять на застосування ставки єдиного податку, визначеної для платників єдиного податку третьої групи, або відмовляються від застосування спрощеної системи оподаткування.

Такі платники до суми перевищення зобов’язані застосувати ставку єдиного податку у розмірі 15 відсотків.

Заява подається не пізніше 20 числа місяця, наступного за календарним кварталом, у якому допущено перевищення обсягу доходу;

3.7.3) платники єдиного податку третьої групи (фізичні особи – підприємці), які перевищили у податковому (звітному) періоді обсяг доходу, визначений для таких платників у пункті 291.4 статті 291 Податкового Кодексу, до суми перевищення застосовують ставку єдиного податку у розмірі 15 відсотків, а також зобов’язані у порядку, встановленому цією главою, перейти на сплату інших податків і зборів, встановлених Податковим Кодексом.

Платники єдиного податку третьої групи (юридичні особи), які перевищили у податковому (звітному) періоді обсяг доходу, визначений для таких платників у пункті 291.4 статті 291 Податкового Кодексу, до суми перевищення застосовують ставку єдиного податку у подвійному розмірі ставок, визначених пунктом 293.3 цієї статті, а також зобов’язані у порядку, встановленому цією главою, перейти на сплату інших податків і зборів, встановлених Податковим Кодексом.

Заява подається не пізніше 20 числа місяця, наступного за календарним кварталом, у якому допущено перевищення обсягу доходу;

3.7.4) ставка єдиного податку, визначена для третьої групи у розмірі 3 відсотки, може бути обрана:

3.7.4а) суб’єктом господарювання, який зареєстрований платником податку на додану вартість відповідно до розділу V Податкового Кодексу, у разі переходу ним на спрощену систему оподаткування шляхом подання заяви щодо переходу на спрощену систему оподаткування не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу;

3.7.4б) платником єдиного податку третьої групи, який обрав ставку єдиного податку в розмірі 5 відсотків, у разі добровільної зміни ставки єдиного податку шляхом подання заяви щодо зміни ставки єдиного податку не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку календарного кварталу, в якому буде застосовуватися нова ставка та реєстрації такого платника єдиного податку платником податку на додану вартість у порядку, встановленому розділом V Податкового Кодексу;

3.7.4в) суб’єктом господарювання, який не зареєстрований платником податку на додану вартість, у разі його переходу на спрощену систему оподаткування або зміни групи платників єдиного податку шляхом реєстрації платником податку на додану вартість відповідно до розділу V Податкового Кодексу і подання заяви щодо переходу на спрощену систему оподаткування або зміни групи платників єдиного податку не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу, в якому здійснено реєстрацію платником податку на додану вартість;

3.7.5) У разі анулювання реєстрації платника податку на додану вартість у порядку, встановленому розділом V Податкового Кодексу, платники єдиного податку зобов’язані перейти на сплату єдиного податку за ставкою у розмірі 3 відсотків (для платників єдиного податку третьої групи) або відмовитися від застосування спрощеної системи оподаткування шляхом подання заяви щодо зміни ставки єдиного податку чи відмови від застосування спрощеної системи оподаткування не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу, в якому здійснено анулювання реєстрації платником податку на додану вартість.

3.8. Для платників єдиного податку четвертої групи розмір ставок податку з одного гектара сільськогосподарських угідь та/або земель водного фонду залежить від категорії (типу) земель, їх розташування та становить (у відсотках бази оподаткування):

3.8.1. для ріллі, сіножатей і пасовищ (крім ріллі, сіножатей і пасовищ, розташованих у гірських зонах та на поліських територіях, а також сільськогосподарських угідь, що перебувають в умовах закритого ґрунту) – 0,95;

3.8.2. для ріллі, сіножатей і пасовищ, розташованих у гірських зонах та на поліських територіях, – 0,57;

3.8.3. для багаторічних насаджень (крім багаторічних насаджень, розташованих у гірських зонах та на поліських територіях) – 0,57;

3.8.4. для багаторічних насаджень, розташованих у гірських зонах та на поліських територіях, – 0,19;

3.8.5. для земель водного фонду – 2,43;

3.8.6. для сільськогосподарських угідь, що перебувають в умовах закритого ґрунту, – 6,33.

Перелік гірських зон та поліських територій визначається Кабінетом Міністрів України.

4.Податковий (звітний) період

4.1. Податковим (звітним) періодом для платників єдиного податку першої та другої груп є календарний рік.

Податковим (звітним) періодом для платників єдиного податку третьої та четвертої груп є календарний квартал.

4.2. Особливості визначення початку та закінчення податкового періоду у різних випадках  передбачені пунктами 294.2–294.7 статті 294 Податкового кодексу України.

5.Порядок нарахування та строки сплати єдиного податку

5.1.​ Платники єдиного податку першої та другої груп сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця.

Такі платники єдиного податку можуть здійснити сплату єдиного податку авансовим внеском за весь податковий (звітний) період (квартал, рік), але не більш як до кінця поточного звітного року.

У разі якщо Порошківська  сільська рада приймає рішення щодо зміни раніше встановлених ставок єдиного податку, єдиний податок сплачується за такими ставками у порядку та строки, визначені підпунктом 12.3.4 пункту 12.3 статті 12 Податкового кодексу України.

5.2.​ Платники єдиного податку третьої та четвертої груп сплачують єдиний податок протягом десяти календарних днів після граничного строку подання податкової декларації за податковий (звітний) квартал.

5.3.​ Платники єдиного податку першої та другої груп, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку протягом одного календарного місяця на рік на час відпустки, а також за період хвороби, підтвердженої копією листка (листків) непрацездатності, якщо вона триває 30 і більше календарних днів.

5.4.​ Єдиний податок, нарахований за перевищення обсягу доходу, сплачується протягом десяти календарних днів після граничного строку подання податкової декларації за податковий (звітний) квартал.

5.5.​ У разі припинення платником єдиного податку провадження господарської діяльності податкові зобов’язання із сплати єдиного податку нараховуються такому платнику до останнього дня (включно) календарного місяця, в якому до органу державної податкової служби подано заяву щодо відмови від спрощеної системи оподаткування у зв’язку з припиненням провадження господарської діяльності.

 1. Ведення обліку і складення звітності платниками єдиного податку

6.1.Платники єдиного податку першої та другої груп та платники єдиного податку третьої групи (фізичні особи-підприємці), які не є платниками податку на додану вартість, ведуть книгу обліку доходів шляхом щоденного, за підсумками робочого дня, відображення отриманих доходів.

Форма книги обліку доходів, порядок її ведення затверджуються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує податкову і митну політику. Для реєстрації Книги обліку доходів, такі платники єдиного податку подають до контролюючого органу за місцем обліку примірник Книги, у разі обрання способу ведення Книги у паперовому вигляді.

6.2.Платники єдиного податку третьої  групи (фізичні особи-підприємці), які є платниками податку на додану вартість, ведуть облік доходів та витрат за формою та в порядку, що встановлені центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує податкову і митну політику. Для реєстрації Книги обліку доходів такі платники єдиного податку подають до контролюючого органу за місцем обліку примірник Книги.

6.3.Платники єдиного податку третьої групи (юридичні особи) використовують дані спрощеного бухгалтерського обліку щодо доходів та витрат з урахуванням положень пункту 44.2 статті 44 Податкового кодексу України.

6.4. Платники податку третьої групи подають до контролюючого органу податкову декларацію платника єдиного податку у строки встановлені для квартального податкового (звітного) періоду.

6.5. Порядок складення податкової декларації визначений пунктами 296.2, 296.4- 296.7 статті 296 Податкового кодексу України.

6.6.Платники єдиного податку другої і третьої (фізичні особи-підприємці) груп при здійсненні діяльності на ринках, при продажу товарів дрібно-роздрібної торгівельної мережі через засоби пересувної мережі, а також платники єдиного податку першої групи не застосовують реєстратори розрахункових операцій.

 1. Особливості нарахування, сплати та подання звітності з окремих податків і зборів платниками єдиного податку

7.1. Платники єдиного податку звільняються від обов’язку нарахування, сплати та подання податкової звітності з таких податків і зборів:

1) податку на прибуток підприємств;

2) податку на доходи фізичних осіб у частині доходів (об’єкта оподаткування), що отримані в результаті господарської діяльності платника єдиного податку першо-третьої груп (фізичні особи-підприємці) та оподатковані згідно з цим Положенням;

3) податку на додану вартість з операцій з постачання товарів, робіт та послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, крім податку на додану вартість, що сплачується фізичними особами та юридичними особами, які обрали ставку єдиного податку, визначену підпунктом 1 пункту 293.3 статті 293 Податкового кодексу України, а також що сплачується платниками єдиного податку четвертої групи;

4) податку на майно (в частині земельного податку), крім земельного податку за земельні ділянки, що не використовуються платниками єдиного податку першої – третьої груп для провадження господарської діяльності та платниками єдиного податку четвертої групи для ведення сільськогосподарського товаровиробництва;

5) рентної плати за спеціальне використання води платниками єдиного податку четвертої групи.

7.2.Нарахування, сплата та подання звітності з податків і зборів інших, ніж зазначені у пункті 7.1, цього розділу, здійснюються платниками єдиного податку в порядку, розмірах та у строки встановлені Податковим кодексом України.

7.3.Платник єдиного податку виконує передбачені Податковим кодексом України функції податкового агента у разі нарахування (виплати, надання) оподатковуваних податком на доходи фізичних осіб доходів на користь фізичної особи, яка перебуває з ним у трудових або цивільно-правових відносинах.

 1. Відповідальність платника єдиного податку

Платники єдиного податку несуть відповідальність відповідно до Податкового кодексу України за правильність обчислення, своєчасність та повноту сплати сум єдиного податку, а також за своєчасність подання податкових декларацій.

 

 

 

        Секретар сільської ради                                                                                         Г. В. Гаджега

                             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Додаток  №3

до рішення Порошківської                                                                                                                 сільської ради VIІ скликання

від    червня 2020  р. №

 

Розмір ставок єдиного податку для першої групи платників єдиного податку

(у відсотках) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року

КВЕД Назва Розмір

ставки

01.6 Допоміжна діяльність у сільському господарстві та післяурожайна діяльність   
01.61 Допоміжна діяльність у рослинництвi 10,0%
01.62 Допоміжна діяльність у тваринництвi 10,0%
02.4 Надання допоміжних послуг у лiсовому господарствi  
02.40 Надання допоміжних послуг у лiсовому господарствi 10,0%
14 Виробництво одягу   
14.1 Виробництво одягу, крім хутряного   
14.11 Виробництво одягу зі шкіри за індивідуальним замовленням 10,0%
14.13 Виробництво іншого верхнього одягу за індивідуальним замовленням 10,0%
14.14 Виробництво спіднього одягу за індивідуальним замовленням 10,0%
14.3 Виробництво трикотажного та в’язаного одягу   
14.31 Виробництво панчішно-шкарпеткових виробів за індивідуальним замовлен-ням 10,0%
14.39 Виробництво іншого трикотажного та в’язаного одягу за індивідуальним за-мовленням 10,0%
15.2 Виробництво взуття   
15.20 Виробництво взуття за індивідуальним замовленням 10,0%
16.23 Виробництво інших дерев’яних будівельних конструкцій і столярних виробів за індивідуальним замовленням 10,0%
31.0 Виробництво меблів   
31.02 Виробництво кухонних меблів за індивідуальним замовленням 10,0%
31.09 Виробництво інших меблів за індивідуальним замовленням 10,0%
32.12 Виробництво ювелірних і подібних виробів за індивідуальним замовленням 10,0%
45.2 Технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів   
45.20 Технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів за індивідуальним замовленням 10,0%
47.8 Роздрібна торгівля на ринках 10,0%
74.2 Діяльність у сфері фотографії 10,0%
95.2 Ремонт побутових виробів і предметів особистого вжитку   
95.21 Ремонт електронної апаратури побутового призначення для приймання, запису, відтворення звуку й зображення за індивідуальним замовленням 10,0%
95.22 Ремонт побутових приладів, домашнього та садового обладнання за індивідуальним замовленням 10,0%
95.23 Ремонт взуття та шкіряних виробів за індивідуальним замовленням 10,0%
95.24 Ремонт меблів і домашнього начиння за індивідуальним замовленням 10,0%
95.25 Ремонт годинників і ювелірних виробів за індивідуальним замовленням 10,0%
95.29 Ремонт інших побутових виробів і предметів особистого вжитку за індивідуальним замовленням 10,0%
96.01 Прання та хімічне чищення текстильних і хутряних виробів за індивідуаль-ним замовленням 10,0%
96.02 Надання послуг перукарнями 10,0%
96.03 Організування поховань і надання суміжних послуг 10,0%

 

 

 

 

 

Секретар сільської ради                                                                    Г. В. Гаджега

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                  Додаток  №4

до рішення Поршківської                                                                                                                 сільської ради VIІ скликання

від   червня 20  р. №

Розмір ставок єдиного податку для другої групи платників єдиного податку

(у відсотках) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом

на 1 січня податкового (звітного) року

 

Код Назва код КВЕД 2005 Розмір ставки
A СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО, ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО ТА РИБНЕ ГОСПОДАРСТВО    
01 Сільське господарство, мисливство та надання пов’язаних із ними послуг   20
01.4 Тваринництво    
01.41 Розведення великої рогатої худоби молочних порід 01.21* 20
01.42 Розведення іншої великої рогатої худоби та буйволів 01.21* 20
01.43 Розведення коней та інших тварин родини конячих 01.22* 20
01.45 Розведення овець і кіз 01.22* 20
01.46 Розведення свиней 01.23* 20
01.47 Розведення свійської птиці 01.24* 20
01.5 Змішане сільське господарство    
01.50 Змішане сільське господарство 01.30 20
01.7 Мисливство, відловлювання тварин і надання пов’язаних із ними послуг    
01.70 Мисливство, відловлювання тварин і надання пов’язаних із ними послуг 01.50* 20
02 Лісове господарство та лісозаготівлі    
02.1 Лісівництво та інша діяльність у лісовому господарстві    
02.10 Лісівництво та інша діяльність у лісовому господарстві 01.12* 20
02.2 Лісозаготівлі    
02.20 Лісозаготівлі 02.01* 20
02.3 Збирання дикорослих недеревних продуктів    
02.30 Збирання дикорослих недеревних продуктів 01.12* 20
01.13*
02.01*
02.4 Надання допоміжних послуг у лісовому господарстві    
02.40 Надання допоміжних послуг у лісовому господарстві 02.02 20
74.14*
03 Рибне господарство   15
03.1 Рибальство   15
10.7 Виробництво хліба, хлібобулочних і борошняних виробів    
10.71 Виробництво хліба та хлібобулочних виробів; виробництво боро-шняних кондитерських виробів, тортів і тістечок нетривалого зберігання 15.81* 15
10.72 Виробництво сухарів і сухого печива; виробництво борошняних кондитерських виробів, тортів і тістечок тривалого зберігання 15.82 15
13 Текстильне виробництво   15
14 Виробництво одягу    
14.1 Виробництво одягу, крім хутряного    
14.11 Виробництво одягу зі шкіри 18.10* 20
14.12 Виробництво робочого одягу 18.21 15
14.13 Виробництво іншого верхнього одягу 18.22 15
14.14 Виробництво спіднього одягу 18.23 15
14.19 Виробництво іншого одягу й аксесуарів 17.71* 15
18.24*
14.2 Виготовлення виробів із хутра    
14.20 Виготовлення виробів із хутра 18.30* 20
14.3 Виробництво трикотажного та в’язаного одягу    
14.31 Виробництво панчішно-шкарпеткових виробів 17.71* 20
14.39 Виробництво іншого трикотажного та в’язаного одягу 17.72 20
16 Оброблення деревини та виготовлення виробів з деревини та корка, крім меблів; виготовлення виробів із соломки та рос-линних матеріалів для плетіння   20
16.1 Лісопильне та стругальне виробництво    
16.10 Лісопильне та стругальне виробництво 02.01* 20
20.10
16.2 Виготовлення виробів з деревини, корка, соломки та рослинних матеріалів для плетіння    
16.21 Виробництво фанери, дерев’яних плит і панелей, шпону 20.20 20
16.22 Виробництво щитового паркету 20.30* 20
16.23 Виробництво інших дерев’яних будівельних конструкцій і столярних виробів 20.30* 20
16.24 Виробництво дерев’яної тари 20.40* 15
16.29 Виробництво інших виробів з деревини; виготовлення виробів з корка, соломки та рослинних матеріалів для плетіння 19.30* 15
20.51*
20.52*
36.63*
18 Поліграфічна діяльність, тиражування записаної інформації    
18.1 Поліграфічна діяльність і надання пов’язаних із нею послуг    
18.11 Друкування газет 22.21 20
18.12 Друкування іншої продукції 21.22* 20
21.25*
22.22*
18.13 Виготовлення друкарських форм і надання інших поліграфічних послуг 22.24 20
22.25
18.14 Брошурувально-палітурна діяльність і надання пов’язаних із нею послуг 22.23 20
18.2 Тиражування звуко-, відеозаписів і програмного забезпечення    
18.20 Тиражування звуко-, відеозаписів і програмного забезпечення 22.31 20
22.32
22.33
23 Виробництво іншої неметалевої мінеральної продукції    
23.3 Виробництво будівельних матеріалів із глини    
23.31 Виробництво керамічних плиток і плит 26.30 20
23.32 Виробництво цегли, черепиці та інших будівельних виробів із випаленої глини 26.40* 20
23.6 Виготовлення виробів із бетону, гіпсу та цементу    
23.61 Виготовлення виробів із бетону для будівництва 26.61 20
23.62 Виготовлення виробів із гіпсу для будівництва 26.62 20
23.63 Виробництво бетонних розчинів, готових для використання 26.63 20
23.64 Виробництво сухих будівельних сумішей 26.64 20
23.65 Виготовлення виробів із волокнистого цементу 26.65 20
23.69 Виробництво інших виробів із бетону гіпсу та цементу 26.66 20
23.7 Різання, оброблення та оздоблення декоративного та будівель-ного каменю    
23.70 Різання, оброблення та оздоблення декоративного та будівельного каменю 26.70 20
25 Виробництво готових металевих виробів, крім машин і уста-тковання    
25.1 Виробництво будівельних металевих конструкцій і виробів    
25.11 Виробництво будівельних металевих конструкцій і частин конструкцій 28.11* 20
25.12 Виробництво металевих дверей і вікон 28.12* 20
25.2 Виробництво металевих баків, резервуарів і контейнерів    
25.21 Виробництво радіаторів і котлів центрального опалення 28.22* 20
25.29 Виробництво інших металевих баків, резервуарів і контейнерів 28.21* 20
25.3 Виробництво парових котлів, крім котлів центрального опалення    
25.30 Виробництво парових котлів, крім котлів центрального опалення 28.30* 20
25.5 Кування, пресування, штампування, профілювання; порошкова металургія    
25.50 Кування, пресування, штампування, профілювання; порошкова металургія 28.40 20
25.6 Оброблення металів та нанесення покриття на метали; механічне оброблення металевих виробів    
25.61 Оброблення металів та нанесення покриття на метали 28.51 20
25.62 Механічне оброблення металевих виробів 28.52* 20
25.9 Виробництво інших готових металевих виробів    
25.91 Виробництво сталевих бочок і подібних контейнерів 28.71* 20
25.92 Виробництво легких металевих паковань 28.72 20
25.93 Виробництво виробів із дроту, ланцюгів і пружин 28.73 20
28.74*
25.94 Виробництво кріпильних і ґвинтонарізних виробів 28.74* 20
25.99 Виробництво інших готових металевих виробів, н. в. і. у. 28.75* 20
31.62*
36.63*
31 Виробництво меблів    
31.0 Виробництво меблів    
31.01 Виробництво меблів для офісів і підприємств торгівлі 35.50* 20
36.11*
36.12*
31.02 Виробництво кухонних меблів 36.11* 20
36.13*
31.03 Виробництво матраців 36.15 18
31.09 Виробництво інших меблів 36.11* 20
36.14*
33 Ремонт і монтаж машин і устатковання    
33.1 Ремонт і технічне обслуговування готових металевих виробів, машин і устатковання    
33.14 Ремонт і технічне обслуговування електричного устатковання 27.91* 20
31.10*
31.20*
31.62*
33.10*
33.20*
33.17 Ремонт і технічне обслуговування інших транспортних засобів 35.20* 20
35.43*
35.50*
33.19 Ремонт і технічне обслуговування інших машин і устатковання 17.40* 20
17.52*
20.40*
20.51*
25.13*
25.21*
25.24*
26.15*
26.40*
26.81*
36.30*
36.50*
38 Збирання, оброблення й видалення відходів; відновлення матеріалів    
38.1 Збирання відходів    
38.11 Збирання безпечних відходів 90.02* 20
90.03*
38.2 Оброблення та видалення відходів    
38.21 Оброблення та видалення безпечних відходів 14.50* 15
24.15*
90.02*
F БУДІВНИЦТВО    
41 Будівництво будівель    
41.1 Організація будівництва будівель    
41.10 Організація будівництва будівель 70.11* 20
41.2 Будівництво житлових і нежитлових будівель    
41.20 Будівництво житлових і нежитлових будівель 20.30* 20
25.23*
28.11*
45.21*
45.23*
42 Будівництво споруд 70.11*  
42.2 Будівництво комунікацій    
42.22 Будівництво споруд електропостачання та телекомунікацій 45.21* 20
42.9 Будівництво інших споруд    
42.99 Будівництво інших споруд, н. в. і. у. 45.21* 20
45.23*
43 Спеціалізовані будівельні роботи    
43.1 Знесення та підготовчі роботи на будівельному майданчику    
43.11 Знесення 45.11* 20
43.12 Підготовчі роботи на будівельному майданчику 45.11* 20
43.13 Розвідувальне буріння 45.12 20
43.2 Електромонтажні, водопровідні та інші будівельно-монтажні роботи    
43.21 Електромонтажні роботи 45.31* 20
45.34*
43.22 Монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування 45.31* 20
45.33
43.29 Інші будівельно-монтажні роботи 29.22* 20
45.31*
45.32
45.34*
43.3 Роботи із завершення будівництва    
43.31 Штукатурні роботи 45.41 20
43.32 Установлення столярних виробів 20.30* 20
25.23*
28.12*
45.42
43.33 Покриття підлоги й облицювання стін 45.43 20
43.34 Малярні роботи та скління 45.44 20
43.39 Інші роботи із завершення будівництва 45.45* 20
43.9 Інші спеціалізовані будівельні роботи    
43.91 Покрівельні роботи 20.30* 20
45.22*
43.99 Інші спеціалізовані будівельні роботи, н. в. і. у. 45.21* 20
45.22*
45.24*
45.25*
45.45*
45.50
G ОПТОВА ТА РОЗДРІБНА ТОРГІВЛЯ; РЕМОНТ АВТОТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ І МОТОЦИКЛІВ    
45 Оптова та роздрібна торгівля автотранспортними засобами та мотоциклами, їх ремонт    
45.2 Технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів    
45.20 Технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів 50.20* 20
45.3 Торгівля деталями та приладдям для автотранспортних засобів    
45.31 Оптова торгівля деталями та приладдям для автотранспортних засобів 50.30* 20
45.32 Роздрібна торгівля деталями та приладдям для автотранспортних засобів 50.30* 15
45.4 Торгівля мотоциклами, деталями та приладдям до них, технічне обслуговування і ремонт мотоциклів    
45.40 Торгівля мотоциклами, деталями та приладдям до них, технічне обслуговування і ремонт мотоциклів 50.40 20
46 Оптова торгівля, крім торгівлі автотранспортними засобами та мотоциклами   20
46.1 Оптова торгівля за винагороду чи на основі контракту    
46.2 Оптова торгівля сільськогосподарською сировиною та живими тваринами    
46.21 Оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин 51.21 20
51.25
46.22 Оптова торгівля квітами та рослинами 51.22 20
46.23 Оптова торгівля живими тваринами 51.23 20
46.24 Оптова торгівля шкірсировиною, шкурами та шкірою 51.24 20
46.3 Оптова торгівля продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами   20
46.4 Оптова торгівля товарами господарського призначення   20
46.5 Оптова торгівля інформаційним і комунікаційним устаткованням   20
46.51 Оптова торгівля комп’ютерами, периферійним устаткованням і програмним забезпеченням 51.84 20
46.52 Оптова торгівля електронним і телекомунікаційним устаткованням, деталями до нього 51.43* 20
51.86
46.6 Оптова торгівля іншими машинами й устаткованням   20
46.7 Інші види спеціалізованої оптової торгівлі   20
46.9 Неспеціалізована оптова торгівля   20
47 Роздрібна торгівля, крім торгівлі автотранспортними засобами та мотоциклами   20
47.1 Роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах    
47.11 Роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями (крім підакцизних) (Перечин та за межами району/села району) 52.11 15/10
47.19 Інші види роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах (Перечин та за межами району/села району) 52.12 15/10
47.2 Роздрібна торгівля продуктами харчування, напоями в спеціалізованих магазинах (Перечин та за межами району/села району)   15/10
47.21 Роздрібна торгівля фруктами й овочами в спеціалізованих магазинах (Перечин та за межами району/села району) 52.21 15/10
52.27
47.22 Роздрібна торгівля м’ясом і м’ясними продуктами в спеціалізованих магазинах (Перечин та за межами району/села району) 52.22 15/10
47.23 Роздрібна торгівля рибою, ракоподібними та молюсками в спеціалізованих магазинах (Перечин та за межами району/села району) 52.23 15/10
47.24 Роздрібна торгівля хлібобулочними виробами, борошняними та цукровими кондитерськими виробами в спеціалізованих магазинах (Перечин та за межами району/села району) 52.24 15/10
47.29 Роздрібна торгівля іншими продуктами харчування в спеціалізованих магазинах(Перечин та за межами району/села району) 52.27* 15/10
47.4 Роздрібна торгівля інформаційним і комунікаційним устаткованням у спеціалізованих магазинах    
47.41 Роздрібна торгівля комп’ютерами, периферійним устаткованням і програмним забезпеченням у спеціалізованих магазинах 52.48* 20
47.42 Роздрібна торгівля телекомунікаційним устаткованням у спеціалізованих магазинах 52.48* 20
47.43 Роздрібна торгівля в спеціалізованих магазинах електронною апаратурою побутового призначення для приймання, запису, відтворення звуку й зображення 52.45* 20
47.5 Роздрібна торгівля іншими товарами господарського призначення в спеціалізованих магазинах    
47.51 Роздрібна торгівля текстильними товарами в спеціалізованих магазинах(Перечин та за межами району/села району) 52.41 15/10
47.52 Роздрібна торгівля залізними виробами, будівельними матеріалами та санітарно-технічними виробами в спеціалізованих магазинах (Перечин та за межами району/села району) 52.46 15/10
47.53 Роздрібна торгівля килимами, килимовими виробами, покриттям для стін і підлоги в спеціалізованих магазинах (Перечин та за межами району/села району) 52.44* 15/10
52.48*
47.54 Роздрібна торгівля побутовими електротоварами в спеціалізованих магазинах(Перечин та за межами району/села району) 52.45* 15/10
47.59 Роздрібна торгівля меблями, освітлювальним приладдям та іншими товарами для дому в спеціалізованих магазинах 52.44* 20
52.45*
52.48*
47.6 Роздрібна торгівля товарами культурного призначення та товарами для відпочинку в спеціалізованих магазинах    
47.61 Роздрібна торгівля книгами в спеціалізованих магазинах 52.47* 20
47.62 Роздрібна торгівля газетами та канцелярськими товарами в спеціалізованих магазинах 52.47* 20
47.63 Роздрібна торгівля аудіо- та відеозаписами в спеціалізованих магазинах 52.45* 20
47.64 Роздрібна торгівля спортивним інвентарем у спеціалізованих магазинах 52.48* 20
47.65 Роздрібна торгівля іграми та іграшками в спеціалізованих магазинах 52.48* 20
47.7 Роздрібна торгівля іншими товарами в спеціалізованих магазинах    
47.71 Роздрібна торгівля одягом у спеціалізованих магазинах (Перечин та за межами району/села району) 52.42 15/10
47.72 Роздрібна торгівля взуттям і шкіряними виробами в спеціалізованих магазинах (Перечин та за межами району/села району) 52.43 15/10
47.73 Роздрібна торгівля фармацевтичними товарами в спеціалізованих магазинах 52.31 20
47.74 Роздрібна торгівля медичними й ортопедичними товарами в спеціалізованих магазинах 52.32 20
47.75 Роздрібна торгівля косметичними товарами та туалетними приналежностями в спеціалізованих магазинах 52.33 20
47.76 Роздрібна торгівля квітами, рослинами, насінням, добривами, домашніми тваринами та кормами для них у спеціалізованих магазинах 52.48* 15
47.77 Роздрібна торгівля годинниками в спеціалізованих магазинах 52.48* 20
47.78 Роздрібна торгівля іншими невживаними товарами в спеціалізованих магазинах 52.48* 20
47.79 Роздрібна торгівля уживаними товарами в магазинах 52.50 20
52.63*
47.8 Роздрібна торгівля з лотків і на ринках    
47.81 Роздрібна торгівля з лотків і на ринках харчовими продуктами, напоями (крім підакцизних) 52.62* 15
47.82 Роздрібна торгівля з лотків і на ринках текстильними виробами, одягом і взуттям 52.62* 15
47.89 Роздрібна торгівля з лотків і на ринках іншими товарами 52.62* 15
47.9 Роздрібна торгівля поза магазинами    
47.91 Роздрібна торгівля, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу Інтернет 52.61 15
52.63*
47.99 Інші види роздрібної торгівлі поза магазинами 52.63* 20
H ТРАНСПОРТ, СКЛАДСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО, ПОШТОВА ТА КУР’ЄРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ   15
49 Наземний і трубопровідний транспорт    
49.3 Інший пасажирський наземний транспорт    
49.31 Пасажирський наземний транспорт міського та приміського сполучення 60.21* 20
49.32 Надання послуг таксі 60.22 20
49.39 Інший пасажирський наземний транспорт, н. в. і. у. 60.21* 20
60.23
49.4 Вантажний автомобільний транспорт, надання послуг перевезення речей    
49.41 Вантажний автомобільний транспорт 60.24* 20
49.42 Надання послуг перевезення речей (переїзду) 60.24* 20
52 Складське господарство та допоміжна діяльність у сфері транспорту    
52.1 Складське господарство    
52.10 Складське господарство 63.12 20
52.2 Допоміжна діяльність у сфері транспорту    
52.21 Допоміжне обслуговування наземного транспорту 11.10* 20
50.20*
60.10*
63.21
52.24 Транспортне оброблення вантажів 63.11 20
52.29 Інша допоміжна діяльність у сфері транспорту 63.40* 20
I ТИМЧАСОВЕ РОЗМІЩУВАННЯ Й ОРГАНІЗАЦІЯ ХАРЧУВАННЯ    
55 Тимчасове розміщування    
55.1 Діяльність готелів і подібних засобів тимчасового розміщування    
55.10 Діяльність готелів і подібних засобів тимчасового розміщування 55.10 20
55.2 Діяльність засобів розміщування на період відпустки та іншого тимчасового проживання    
55.20 Діяльність засобів розміщування на період відпустки та іншого тимчасового проживання 55.21* 20
55.23*
55.90 Діяльність інших засобів тимчасового розміщування 55.23* 20
56 Діяльність із забезпечення стравами та напоями    
56.1 Діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування    
56.10 Діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування 55.30 20
56.2 Постачання готових страв    
56.21 Постачання готових страв для подій 55.52* 15
56.29 Постачання інших готових страв 55.51 15
55.52*
56.3 Обслуговування напоями    
56.30 Обслуговування напоями (крім підакцизних) 55.40 15
J ІНФОРМАЦІЯ ТА ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЇ    
58 Видавнича діяльність    
58.1 Видання книг, періодичних видань та інша видавнича діяльність    
58.11 Видання книг 22.11* 20
72.40*
58.12 Видання довідників і каталогів 22.11* 20
72.40*
58.13 Видання газет 22.12 20
72.40*
58.14 Видання журналів і періодичних видань 22.13 20
72.40*
58.19 Інші види видавничої діяльності 22.15 20
22.22*
72.40*
62.02 Консультування з питань інформатизації 72.10 20
72.22*
63 Надання інформаційних послуг    
63.9 Надання інших інформаційних послуг    
63.99 Надання інших інформаційних послуг, н. в. і. у. 74.87* 20
K ФІНАНСОВА ТА СТРАХОВА ДІЯЛЬНІСТЬ    
66 Допоміжна діяльність у сферах фінансових послуг і страхування    
66.2 Допоміжна діяльність у сфері страхування та пенсійного забезпечення    
66.22 Діяльність страхових агентів і брокерів 67.20* 20
66.29 Інша допоміжна діяльність у сфері страхування та пенсійного забезпечення 67.20* 20
L ОПЕРАЦІЇ З НЕРУХОМИМ МАЙНОМ    
68 Операції з нерухомим майном    
68.2 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна    
68.20 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна 70.20 20
69 Діяльність у сферах права та бухгалтерського обліку    
69.1 Діяльність у сфері права    
69.10 Діяльність у сфері права 74.11 20
69.2 Діяльність у сфері бухгалтерського обліку й аудиту; консультування з питань оподаткування    
69.20 Діяльність у сфері бухгалтерського обліку (крім аудиту); консультування з питань оподаткування 74.12 20
70.2 Консультування з питань керування    
70.22 Консультування з питань комерційної діяльності 05.01* 20
74.14*
71 Діяльність у сферах архітектури та інжинірингу; технічні випробування та дослідження    
71.1 Діяльність у сферах архітектури та інжинірингу, надання послуг технічного консультування    
71.11 Діяльність у сфері архітектури 74.20* 20
71.12 Діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах 74.20* 20
73 Рекламна діяльність і дослідження кон’юнктури ринку    
73.1 Рекламна діяльність    
73.11 Рекламні агентства 74.40* 20
73.12 Посередництво в розміщенні реклами в засобах масової інформації 74.40* 20
74 Інша професійна, наукова та технічна діяльність    
74.1 Спеціалізована діяльність із дизайну    
74.10 Спеціалізована діяльність із дизайну 74.87* 20
74.2 Діяльність у сфері фотографії    
74.20 Діяльність у сфері фотографії 74.20* 20
74.81
92.40*
74.3 Надання послуг перекладу    
74.30 Надання послуг перекладу 74.85* 20
75 Ветеринарна діяльність    
75.0 Ветеринарна діяльність    
75.00 Ветеринарна діяльність 85.20 20
N ДІЯЛЬНІСТЬ У СФЕРІ АДМІНІСТРАТИВНОГО ТА ДОПОМІЖНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ    
77 Оренда, прокат і лізинг    
77.1 Надання в оренду автотранспортних засобів    
77.11 Надання в оренду автомобілів і легкових автотранспортних засобів 71.10 20
77.12 Надання в оренду вантажних автомобілів 71.21* 20
77.2 Прокат побутових виробів і предметів особистого вжитку    
77.21 Прокат товарів для спорту та відпочинку 71.40* 20
77.22 Прокат відеозаписів і дисків 71.40* 20
77.29 Прокат інших побутових виробів і предметів особистого вжитку 71.40* 20
77.3 Надання в оренду інших машин, устатковання та товарів    
77.31 Надання в оренду сільськогосподарських машин і устатковання 71.31 20
77.32 Надання в оренду будівельних машин і устатковання 71.32* 20
77.33 Надання в оренду офісних машин і устатковання, у тому числі комп’ютери 71.33 20
77.34 Надання в оренду водних транспортних засобів 71.22 20
77.39 Надання в оренду інших машин, устатковання та товарів. н. в. і. у. 71.21* 20
71.32*
71.34
79 Діяльність туристичних агентств, туристичних операторів, надання інших послуг із бронювання та пов’язана з цим діяльність    
79.1 Діяльність туристичних агентств і туристичних операторів    
79.11 Діяльність туристичних агентств 63.30* 20
79.12 Діяльність туристичних операторів 63.30* 20
81.2 Діяльність із прибирання    
81.21 Загальне прибирання будинків 74.70* 20
81.22 Інша діяльність із прибирання будинків і промислових об’єктів 74.70* 20
81.29 Інші види діяльності із прибирання 74.70* 20
90.03*
85 Освіта    
85.1 Дошкільна освіта    
85.10 Дошкільна освіта 80.10* 15
85.2 Початкова освіта    
85.20 Початкова освіта 80.10* 20
85.5 Інші види освіти    
85.51 Освіта у сфері спорту та відпочинку 80.42* 20
92.62*
93.05*
85.52 Освіта у сфері культури 80.42* 20
92.34*
85.59 Інші види освіти, н. в. і. у. 80.42* 20
85.6  Допоміжна діяльність у сфері освіти     
85.60 Допоміжна діяльність у сфері освіти 74.14* 20
Q ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я ТА НАДАННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ    
86 Охорона здоров’я    
86.2 Медична та стоматологічна практика    
86.21 Загальна медична практика 85.12* 20
86.22 Спеціалізована медична практика 85.12* 20
86.23 Стоматологічна практика 85.13* 20
86.9 Інша діяльність у сфері охорони здоров’я    
86.90 Інша діяльність у сфері охорони здоров’я 85.14* 20
R МИСТЕЦТВО, СПОРТ, РОЗВАГИ ТА ВІДПОЧИНОК    
93 Діяльність у сфері спорту, організування відпочинку та розваг    
93.1 Діяльність у сфері спорту    
93.11 Функціонування спортивних споруд 92.61 20
92.62*
93.12 Діяльність спортивних клубів 92.62* 20
93.13 Діяльність фітнес-центрів 93.04* 20
93.19 Інша діяльність у сфері спорту 92.62* 20
93.2 Організування відпочинку та розваг    
93.21 Функціонування атракціонів і тематичних парків 92.33 20
93.29 Організування інших видів відпочинку та розваг 92.34* 20
92.62*
92.72*
S НАДАННЯ ІНШИХ ВИДІВ ПОСЛУГ    
95 Ремонт комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку    
95.1 Ремонт комп’ютерів і обладнання зв’язку    
95.11 Ремонт комп’ютерів і периферійного устаткування 72.50* 20
95.12 Ремонт обладнання зв’язку 32.20* 20
52.74*
95.2 Ремонт побутових виробів і предметів особистого вжитку    
95.21 Ремонт електронної апаратури побутового призначення для приймання, запису, відтворення звуку й зображення 52.72* 20
95.22 Ремонт побутових приладів, домашнього та садового обладнання 29.32* 20
52.72*
95.23 Ремонт взуття та шкіряних виробів 52.71 20
52.74*
95.24 Ремонт меблів і домашнього начиння 36.11* 20
36.12*
36.13*
36.14*
95.25 Ремонт годинників і ювелірних виробів 52.73 20
95.29 Ремонт інших побутових виробів і предметів особистого вжитку 17.40* 20
36.30*
52.74*
96 Надання інших індивідуальних послуг    
96.0 Надання інших індивідуальних послуг    
96.01 Прання та хімічне чищення текстильних і хутряних виробів 93.01 20
96.02 Надання послуг перукарнями та салонами краси 93.02 15
96.03 Організування поховань і надання суміжних послуг 93.03 20
96.04 Діяльність із забезпечення фізичного комфорту 93.04* 15
96.09 Надання інших індивідуальних послуг, н. в. і. у. 93.05* 15

 

 

 

 

 

Секретар сільської ради                                                                                                         Г. В. Гаджега

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту