Про реорганізацію Перечинської центральної   районної лікарні в Комунальне некомерційне підприємство «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області
10.07.2019
Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік

Про встановлення місцевих податків та зборів на 2020 рік.

Порошківська сільська  рада Перечинського району

25  СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

27   червня  2019 року                                                                           № 509

с. Порошково

Про встановлення місцевих податків та зборів на 2020 рік.

Керуючись п.24 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Податковим кодексом України, Порошківськака сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Встановити на території Порошківської сільської ради Перечинського району Закарпатської області  наступні місцеві податки та збори на 2020 рік:

1.1. Транспортний податок

1.2. Єдиний податок

1.3. Туристичний збір

1. Затвердити:

2.1. Положення про транспортний податок на території Порошківської сільської ради (додаток 1);

2.2. Положення про  єдиний податок на території Порошківської сільської ради  (додаток 2).

2.3. Положення про туристичний збір на території Порошківсьької сільської ради (додаток 3)

2.4. Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Порошківської сільської ради (додаток 6)

2.5. Положення про плату за землю на території Порошківської сільської ради (додаток 7)

1. 3. Встановити з 01.01.2020 року розмір фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб – підприємців першої групи платників єдиного податку (Додаток №4).
  2. 4. Встановити з 01.01.2020 року розмір фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб – підприємців другої групи платників єдиного податку (Додаток №5).
  3. 7. Встановити, що у разі здійснення платниками єдиного податку першої і другої груп господарської діяльності на територіях більш як однієї сільської, селищної або міської ради, застосовується максимальний розмір ставки єдиного податку, а саме:

– для платників єдиного податку першої групи – 10% до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року;

– для платників єдиного податку другої групи – 20% до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

1. 8. Оприлюднити це рішення в районній газеті та на офіційному сайті Перечинської районної ради.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань бюджету, фінансів, соціально – економічного розвитку, підприємництва та комунальної власності .
  3. Рішення набирає чинності з 01.01.2020 року.

Сільський голова                                                                                              Ю. Ю. Касинець