Про внесення зміни до районної цільової соціальної Програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2017-2021 роки

Про внесення змін до Програми забезпечення медикаментами, виробами медичного призначення і проведення безкоштовного зубопротезування ветеранів війни та пільгової категорії населення району на 2017-2021 роки
04.05.2018
Про внесення зміни до районної Програми репродуктивне здоров’я населення Перечинського району на період до 2020 року
04.05.2018

Закарпатської області

Двадцять п»ята сесія  VІІ скликання

РІШЕННЯ            ПРОЕКТ

____  2018                                         м.Перечин                                       №

Про внесення зміни до районної цільової

соціальної Програми протидії захворюванню

на туберкульоз  на 2017-2021 роки

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації  06.03.2018 №81 “Про внесення змін до структури райдержадміністрації”, у зв’язку з перейменуванням сектору охорони здоров’я Перечинської районної державної адміністрації у відділ охорони здоров’я Перечинської районної державної адміністрації, районна рада вирішила:

1. Внести зміни у районну цільову соціальну Програму протидії захворюванню на туберкульоз на 2017-2021 роки, затвердженої  рішенням районної ради від 23.03.2017 року № 256,  замінивши назву “сектор охорони здоров’я Перечинської районної державної адміністрації” на  назву “відділ охорони здоров’я Перечинської районної державної адміністрації”.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Чомоляк М.І. та постійні комісії районної ради: з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров”я, культури, молоді і спорту, зв’язків з громадськістю,  туризму та рекреації (Шеян Ю.Ю.)  та з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів,  контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                                           М.І.Ласкін