Про внесення змін та доповнень до Програми „Турбота” щодо посилення соціального захисту громадян на 2017-2020 роки (зі змінами від 10.10.2017року)

ПРОТОКОЛ засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики
31.07.2018
Про внесення змін та доповнень до Програми забезпечення реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення в Перечинському районі на 2016- 2020 роки (із змінами від 14.07.2016р.,15.09.2016р., 08.12.2016р.,20.04.2017р.,31.08.2017р.)
02.08.2018

ПЕРЕЧИНСЬКА  РАЙОННА  РАДА

Р І Ш Е Н Н Я                                      Проект

________ 2018 року                         м. Перечин                                  № _______

Про внесення змін та доповнень

до  Програми „Турбота щодо посилення

соціального захисту громадян на 2017-2020 роки

(зі змінами від 10.10.2017року)

Відповідно до  статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши та обговоривши зміни до  Програми „Турбота” щодо посилення соціального захисту громадян на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням   районної ради від 23.03.2017 р. № 262 (зі змінами від 10.10.2017 р.  № 325), районна рада вирішила:

1. Внести зміни та доповнення до  Програми  „Турбота” щодо посилення соціального захисту  громадян на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням  районної ради від 23.03.2017р. №262 (зі змінами від 10.10.2017р. №325) :

1.1  Розділ  Програми „Основні завдання програми ” викласти в такій редакції: „Надання матеріальної допомоги сім’ям загиблих, смерть яких пов’язана з участю в антитерористичній операції, сім’ям  військовослужбовців та іншим особам, які брали або беруть участь в антитерористичній операції,  що внаслідок недостатнього матеріального забезпечення потрапили у скрутне становище і потребують соціальної підтримки з боку держави, за вийнятком осіб   зареєстроване місце проживання яких відноситься до населених пунктів, що входять до складу Перечинської ОТГ.”

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника  голови районної державної адміністрації  Чомоляк М.І. та постійну комісію районної ради  з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики

( Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                                        М. ЛАСКІН

Пояснювальна записка

до проекту рішення районної ради „Про внесення змін та доповнень  до   Програми  „Турбота”  щодо посилення соціального захисту громадян на 2017-2020 роки.

Відповідно до ст.  6 і 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації” розроблено зміни та доповнення до  Програми  „Турбота” щодо посилення соціального захисту громадян на 2017-2020 роки.

Мета та завдання Програми полягають у здійсненні державної політики у сфері соціального захисту населення, яке потребує соціальної підтримки з боку держави, а саме: членів сімей загиблих, смерть яких пов’язана з участю в антитерористичній операції, учасників антитерористичної операції, сімей військовослужбовців та інших осіб, які брали або беруть участь в антитерористичній операції, осіб, які вступають на військову службу за контрактом за винятком осіб зареєстроване місце проживання яких відноситься до населених пунктів, які входять до складу Перечинської ОТГ.

Реалізація  Програми дасть можливість домогтися посилення соціального захисту населення,  забезпечити надання матеріальної підтримки членам  сімей загиблих, смерть яких пов’язана з участю в антитерористичній операції, учасникам антитерористичної операції, пораненим та травмованим учасникам антитерористичної операції, особам, які отримали захворювання в ході проведення антитерористичної операції, сім’ям військовослужбовців та інших осіб, які брали або беруть участь в антитерористичній операції, особам, які вступають на військову службу за контрактом.

Начальник управління соціального

захисту населення райдержадміністрації                                              В.ЦВІК