Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року № 375 “Про районний бюджет на 2018 рік” (із змінами від 16.03.2018 року)

Дорогі ветерани, шановні земляки!
Мітинг-реквієм, покладання вінків, хвилина мовчання

сесія  УІІ скликання

___________ 2018                               м.Перечин                                       №

Про внесення змін до  рішення

районної ради від 21 грудня 2017 року

№ 375 “Про районний бюджет на 2018 рік”

(із змінами від 16.03.2018 року)

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, керуючись статями 14,23,78 Бюджетного кодексу України, враховуючи :

висновок фінансового управління про залишки бюджетних коштів, які склалися на початок 2018 року по спеціальному фонду (бюджету розвитку), районна рада  вирішила :

1. Затвердити зміни до обсягу доходів районного бюджету на 2018 рік (додаток 1).

2.Затвердити зміни до розподілу видатків районного бюджету на 2018 рік за головними розпорядниками коштів ( у межах змін додаткового обсягу міжбюджетних трансфертів, за рахунок спрямування залишків коштів районного бюджету по спеціальному фонду (бюджету розвитку), що утворився на 01.01.2018 року )( додаток 2 ).

3.Затвердити зміни до додатку № 3 рішення районної ради “Про районний бюджет на 2018 рік” “Розподіл видатків районного бюджету на 2018 рік за головними розпорядниками коштів”( додаток 3 ).

1. Затвердити зміни до джерел фінансування районного бюджету на 2018 рік (додаток 4).
  2. Затвердити зміни до капітальних видатків та переліку об‘єктів, видатки на які у 2018 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку (додаток 5).
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів та контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                                           М.І.Ласкін

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проекту рішення про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік

В проект рішення включено збільшення обсягу доходів та видатків по загальному та спеціальному фондах на суму  6308,6  тис.грн., в т.ч.:

1.Збільшення обсягу доходів загального фонду на суму 2008,6 тис.грн. за рахунок трансфертів , з  них:;

– інша дотація з місцевого бюджету (бюджету ОТГ) на суму 493,2 тис.грн., яка за видатками спрямована на оплату праці з нарахуваннями працівникам бібліотек, РБК та Перечинської музичної школи (головний розпорядник – відділ культури райдержадміністрації);

– субвенція з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 1455,4 тис.грн., яка за видатками спрямована на загальний фонд в сумі 1203,5 тис.грн. та на спеціальний фонд в сумі 251,9 тис.грн. для оснащення кабінетів інклюзивно- ресурсного центру (головний розпорядник – відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації);

– інша субвенція з місцевого бюджету (бюджету ОТГ) на суму 60,0 тис.грн., яка за видатками спрямована на надання пільг окремим категоріям громадян з оплати послуг зв‘язку в сумі 18,0 тис.грн. та на надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги в сумі 42,0 тис.грн. (головний розпорядник – управління соціального захисту населення райдержадміністрації).

1. Збільшення обсягу доходів спеціального фонду на суму 4300,0 тис.грн. за рахунок субвенції з місцевого бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету,  в т. числі : на поточний ремонт – 1204,0 грн, на капітальний ремонт – 3096,0 тис.грн. (головний розпорядник – райдержадміністрація)

В проект рішення включено спрямування залишку коштів спеціального фонду (бюджету розвитку) в сумі 18,0 тис.грн. на виготовлення проектно – кошторисної документації ” Реконструкція теплопостачання будівлі гуртожитку та столової НВК “Туричківська загальноосвітня школа I-II ст. – дошкільний навчальний заклад”  Перечинського району Закарпатської області”, в т.ч. експертиза (головний розпорядник – відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації).

Начальник фінансового управління                                               Л.Керецман