Про передачу об’єкта спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району
16.04.2018
Про передачу в оперативне управління Перечинській міській раді Закарпатської області комунального майна
16.04.2018

Закарпатської області

Двадцять четверта  сесія  VІІ скликання

РІШЕННЯ ПРОЕКТ

____  .2018                                м.Перечин                                       №   ___

Про внесення змін до рішення районної ради

від 16.03.2018 року № 416 «Про

реорганізацію шляхом перетворення

комунального закладу «Перечинський

районний Центр первинної медико-санітарної

допомоги» у комунальне некомерційне

підприємство «Перечинський районний

Центр первинної медико-санітарної

допомоги» Перечинської районної ради

Закарпатської області.

Відповідно до статей 52-54,78,137 Господарського кодексу України , статей 104-108  Цивільного кодексу України , статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», статей 3, 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2010 року № 208 «Деякі питання удосконалення системи охорони здоров’я», Указу Президента України від 6 грудня 2005 року № 1649/2005 «Про невідкладні заходи щодо реформування системи охорони здоров’я населення», Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я України, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 року № 1030,  враховуючи лист комунального закладу «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги»  від 12.04.2018р.ку № 14/2018, районна рада вирішила:

1. Внести зміни до рішення районної ради від 16.03.2018 року № 416 «Про реорганізацію шляхом перетворення комунального закладу «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» у комунальне некомерційне підприємство «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради

Закарпатської області: додаток 1 до рішення   районної ради  «Персональний склад комісії з перетворення комунального закладу «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги»» у комунальне некомерційне підприємство «Перечинський районний   Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області»   викласти в новій редакції згідно додатку.

1. 2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді і спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації (Шеян Ю.Ю.).

Голова ради                                                                                  М.І.Ласкін

до рішення   районної ради

від « ___»_ __2018__року

№ _____

ПЕРСОНАЛЬНИЙ СКЛАД КОМІСІЇ

З ПЕРЕТВОРЕННЯ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

«ПЕРЕЧИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» У КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПЕРЕЧИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» ПЕРЕЧИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Голова комісії:

Малишко Юрій Юрійович – головний лікар КЗ «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги»-   реєстраційний номер облікової картки платника податків-2126003475.

Члени комісії:

Бондар Маріанна Михайлівна – головний бухгалтер централізованої бухгалтерії, реєстраційний номер облікової картки платника податків- 2982700329;

Гавриляк Інна Святославівна – завідувач сектору охорони здоров’я райдержадміністрації, реєстраційний номер облікової картки платника податків – 3363611046;

Луцяк Віктор Іванович – начальник відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради, реєстраційний номер облікової картки платника податків – 2503902352;

Штелиха Неля Василівна – головна медична сестра КЗ «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги», реєстраційний номер облікової картки платника податків -2799117483.

Місцезнаходження комісії з перетворення комунального закладу є фактична адреса    КЗ «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» : 89200, м. Перечин, вул.Ужанська (Червоноармійська),8 Перечинського району Закарпатської області .

Заступник  голови ради                                                 М.М.Петрішко