Про внесення змін до рішення районної ради від 08.12.2016 року № 222 «Про затвердження списку присяжних Перечинського районного суду Закарпатської області»

Про звіт голови районної державної адміністрації про здійснення повноважень, делегованих їй районною радою
19.02.2018
20.02.2018

Двадцята  третя сесія  УІІ скликання

_____2018 року                       м.Перечин                                    ПРОЕКТ

Про внесення  змін  до рішення районної

ради від 08.12.2016 року № 222 «Про затвердження

списку присяжних Перечинського районного

суду Закарпатської області»

Відповідно до  статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 64 та 65  Закону України « Про судоустрій і статус суддів», розглянувши та обговоривши зміни  до рішення районної ради від 08.12.2016 року № 222 «Про затвердження списку присяжних Перечинського районного суду Закарпатської області», розглянувши заяви про виключення із списку присяжних Перечинського районного суду Закарпатської області Стегури Вячеслава Васильовича, місце проживання с. Турички від 19.02.2018 року № 45/01-21 та Сінєльнікова Олексія Леонідовича, місце проживання м.Перечин   від  19.02.2018 року № 46/01-21, за погодженням постійних комісій районної ради,  районна рада вирішила:

1. Внести зміни до рішення районної ради від 08.12.2016 року № 222 «Про затвердження списку присяжних Перечинського районного суду Закарпатської області»:

1.1.  Додаток до рішення «Список присяжних Перечинського районного суду Закарпатської області», викласти у новій редакції (додається).

1. Копії даного рішення направити до Територіального управління державної судової адміністрації України в Закарпатській області, Перечинського районного суду Закарпатської області та заявникам громадянам Сінєльнікову Олексію Леонідовичу та Стегурі Вячеславу Васильовичу.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань дотримання регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності і правопорядку та транскордонних зв’язків (Томаш В.М) .

Голова ради                                                                                       М.І. Ласкін