Про внесення змін до рішення районної ради від 08.12.2016 року № 222 «Про затвердження списку присяжних Перечинського районного суду Закарпатської області»

21.03.2018
Про передачу Тур’я-Пасіцькій сільській раді архівних справ районного комунального підприємства “Бюро технічної інвентаризації” Перечинської районної ради
21.03.2018

Двадцять третя  сесія  УІІ скликання

16.03.2018                              м.Перечин                                    № 417

Про внесення  змін  до рішення районної

ради від 08.12.2016 року № 222 «Про затвердження

списку присяжних Перечинського районного

суду Закарпатської області»

Відповідно до  статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 64 та 65  Закону України « Про судоустрій і статус суддів», розглянувши та обговоривши зміни  до рішення районної ради від 08.12.2016 року № 222 «Про затвердження списку присяжних Перечинського районного суду Закарпатської області»,  заяви громадян про виключення із списку присяжних Перечинського районного суду Закарпатської області Стегури Вячеслава Васильовича від 19.02.2018 року № 45/01-21, Сінєльнікова Олексія Леонідовича  від  19.02.2018 року № 46/01-21 та  Галас Вікторії Михайлівни від 01.03.2018 року №69/01-21,  враховуючи рішення президії районної ради та  рішення постійних комісій районної ради, районна рада вирішила:

1. Внести зміни до рішення районної ради від 08.12.2016 року № 222 «Про затвердження списку присяжних Перечинського районного суду Закарпатської області»:

1.1.  Додаток до рішення «Список присяжних Перечинського районного суду Закарпатської області», викласти у новій редакції (додається).

1. Копії даного рішення направити до Територіального управління державної судової адміністрації України в Закарпатській області, Перечинського районного суду Закарпатської області та заявникам- громадянам Сінєльнікову Олексію Леонідовичу, Стегурі Вячеславу Васильовичу  та  Галас  Вікторії  Михайлівні.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань дотримання регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності і правопорядку та транскордонних зв’язків (Томаш В.М) .

Голова ради                                                                            М.І. Ласкін

до рішення районної ради

16.03.2018р.417

С П И С О К