Про внесення змін до рішення районної ради від 08.12.2016 року №216 “Про надання в оренду комунального майна Перечинському районному товариству інвалідів”

Додаток до річного плану закупівель на 2018 рік
31.01.2018
ЗВІТ про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету за 2017 рік ( КПКВК 0118600)
02.02.2018

Закарпатської області

____________    сесія    VІI    скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від                2018 року №                                                                 проект

м.Перечин

Про внесення змін до рішення

районної ради від 08.12.2016 року №216

Про надання в оренду комунального

майна Перечинському районному

товариству інвалідів”

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши звернення голови Перечинського районного товариства інвалідів від 16 січня 2018 року, беручи до уваги лист-погодження Перечинського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) від 30 січня 2018 року №32/01-10 та на підставі висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,  районна рада вирішила:

1.Пункт 1 рішення районної ради від 08.12.2016 року №216 “Про

надання в оренду комунального майна Перечинському районному товариству інвалідів” викласти в новій редакції:

“Надати в оренду Перечинському районному товариству інвалідів приміщення загальною площею 21,6 м.кв., що знаходиться в будівлі за адресою м.Перечин,  провул.Ужанський, 5 й позначене в інвентарній справі за №16 (літ.Д) для забезпечення статутної діяльності товариства строком на 2 роки 11 місяців”.

1. Відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради (Луцяк В.І.) підготувати до укладення з орендарем договір оренди майна комунальної власності згідно прийнятого рішення.
  2. Уповноважити голову районної ради Ласкіна М.І. на підписання з орендарем зазначеним в пункті 1 даного рішення договору оренди майна комунальної власності.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                    М.І.Ласкін