Про внесення змін до рішення 9 сесії сільської ради 7 скликання від 27.06.2017р.№172 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Тур’я – Полянської сільської ради»

Про внесення змін до рішення 13 сесії сільської ради VІІ скликання від 30.06.2017р. № 187 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Тур’я-Реметівської сільської ради»
17.09.2018
Про внесення змін до рішення 11 позачергової сесії сільської ради 7 скликання від 27.06.2017р. № 66 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Новоселицької сільської ради та акцизного податку»

У К Р А Ї Н А

ТУР´Я ПОЛЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ПЕРЕЧИНСЬКОГО РАЙОНУ     ДРУГЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ ШІСТНАДЦЯТОЇ  СЕСІЇ VII СКЛИКАННЯ

від 14 вересня 2018року  №256

с.Туря Поляна

Про внесення змін до рішення 9 сесії сільської ради

7 скликання від 27.06.2017р.№172

«Про  встановлення місцевих податків і зборів

на території Тур’я – Полянської сільської ради»

Керуючись ст.143 Конституції України, п.24 ст.26, ст.ст. 59,69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Законів України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018році» №2245-VIII від 07.12.2017року, «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств» №2497- VIII від 10.07.2018р., сільська рада вирішила:

1.Внести зміни до рішення 9 сесії Тур’я – Полянської сільської ради 7 скликання від 27.06.2017р.№172 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Тур’я Полянської сільської ради», а саме:

1.1. Пункт 4 Положення про плату за землю на території Тур’я – Полянської сільської ради викласти в наступній редакції:

4.1. Податок за лісові землі складається із земельного податку та рентної плати, що визначається податковим законодавством.

4.2. Ставки податку за один гектар нелісових земель, які надані у встановленому порядку та використовуються для потреб лісового господарства, встановлюються відповідно до пункту 5 цього Положення.

4.3. Ставки податку за один гектар лісових земель встановлюються відповідно до підпункту 6.3 пункту 6 цього Положення.

1.3.Доповнити пункт 6 Положення про плату за землю на території Тур’я Полянської сільської ради підпунктом 6.3.

6.3.Ставка податку за один гектар лісових земель, які перебувають у постійному користуванні лісокористувачів встановлюється у розмірі 0,6 відсотків від нормативно-грошової оцінки площі ріллі по Закарпатській області.

1. Секретарю сільської ради забезпечити оприлюднення цього рішення шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Перечинської районної ради perechin-rada.gov.ua та на інформаційному стенді в приміщенні адмінбудинку сільської ради.

3.Направити копію цього рішення до Перечинського відділення Ужгородської ОДПІ.

4.Контороль за виконанням даного рішення покласти на  комісію  з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, підприємництва та комунальної власності  (Окогріб Г.І.).

Сільський голова :                                                                   І.М.Юсиба