Про внесення змін до рішення 14 сесії сільської ради 7 скликання від 29.06.2017р. №101 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Тур’є – Бистрянської сільської ради»

РІШЕННЯ ВІД 23.08.2018р. № 113
20.09.2018
Про стан ведення лісового господарства у лісах постійних користувачів та забезпечення дровами бюджетних установ та населення на території району
26.09.2018

Тур’є –Бистрянська сільська рада

Двадцять четверта сесія сьомого скликання

від 21 вересня  2018 року  №   203

с. Тур’я Бистра

Про внесення змін до рішення 14 сесії сільської ради

7 скликання від 29.06.2017р. №101

«Про  встановлення місцевих податків і зборів

на території Тур’є – Бистрянської  сільської ради»

Керуючись ст.143 Конституції України, п.24 ст.26, ст.ст. 59,69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Законів України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018році» №2245-VIII від 07.12.2017року, «Про внесення змін до Податквого кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств» №2497- VIII від 10.07.2018р., сільська рада вирішила:

1.Внести зміни до рішення 14 сесії Тур’є – Бистрянської  сільської ради 7 скликання від 29.06.2017р.№101 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Тур’є – Бистрянської  сільської ради», а саме:

1.1. Пунк 4 «Оподаткування земельних ділянок, наданих на землях лісогосподарського призначення (незалежно від місцезнаходження) земельним податком» Додатку №3 «Положення про плату за землю на території Тур’є – Бистрянської  сільської ради»  викласти в наступній редакції:

«4.1 Податок за лісові землі складається із земельного податку та рентної плати, що визначається податковим

4.2. Ставки податку за один гектар нелісових земель, які надані у встановленому порядку та використовуються для потреб лісового господарства, встановлюються відповідно до пункту 5 цього Положення.

4.3. Ставки податку за один гектар лісових земель встановлюються відповідно до підпункту 6.3 пункту 6 цього Положення.»

1.2.Доповнити пункт 6 «Ставка земельного податку за земельні ділянки, розташовані за межами населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено» Додатку №3 « Положення про плату за землю на території Тур’є – Бистрянської сільської ради підпунктом 6.3:

«6.3. Ставка податку за один гектар лісових земель, які перебувають у постійному користуванні лісокористувачів встановлюється у розмірі 0,3 відсотків від нормативно-грошової оцінки площі ріллі по Закарпатьскій області.»

1. Секретарю сільської ради забезпечити оприлюднення цього рішення шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Перечинської районної ради perechin-rada.gov.ua та на інформаційному стенді в приміщенні адмінбудинку сільської ради.

3.Направити копію цього рішення до Перечинського відділення Ужгородської ОДПІ.

4.Контороль за виконанням даного рішення покласти на  комісію  з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, підприємництва та комунальної власності  (Булак Й.В.).

Сільський голова                                                          В.М. Шкріба