Про внесення змін до рішення 13 сесії сільської ради VІІ скликання від 30.06.2017р. № 187 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Тур’я-Реметівської сільської ради»

Про делегування повноважень
17.09.2018
Про внесення змін до рішення 9 сесії сільської ради 7 скликання від 27.06.2017р.№172 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Тур’я – Полянської сільської ради»
19.09.2018

ТУР’Я – РЕМЕТІВСЬКА   СІЛЬСЬКА   РАДА

Двадцять друга сесія  VІІ скликання

Від 23 серпня 2018 року    № 314

с. Тур’я-Ремета

Про внесення змін до рішення 13 сесії

сільської ради VІІ скликання від 30.06.2017р.

№ 187 «Про  встановлення місцевих податків

і зборів на території Туря-Реметівської

сільської ради»

Керуючись ст.143 Конституції України, п.24 ст.26, ст.ст. 59, 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Законів України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018році» №2245-VIII від 07.12.2017року, «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств» №2497- VIII від 10.07.2018р., сільська рада вирішила:

1. Внести зміни до рішення 13 сесії Тур’я-Реметівської сільської ради VІІ скликання від 30.06.2017р. № 187 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Тур’я-Реметівської сільської ради», а саме:

1.1. Пункт 4 «Оподаткування земельних ділянок, наданих на землях лісо-господарського призначення (незалежно від місцезнаходження) земельним податком» Додатку № 3 «Положення про плату за землю на території Тур’я-Реметівської сільської ради викласти в наступній редакції:

«4.1. Податок за лісові землі складається із земельного податку та рентної плати, що визначається податковим законодавством.

4.2. Ставки податку за один гектар нелісових земель, які надані у встанов-леному порядку та використовуються для потреб лісового господарства, встановлюються відповідно до пункту 5 цього Положення.

4.3. Ставки податку за один гектар лісових земель встановлюються відповідно до пункту 6.3. розділу 6 цього Положення.»

1.2. Доповнити пункт 6 «Ставка земельного податку за земельні ділянки, розташовані за межами населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено» Додатку № 3 «Положення про плату за землю на території Тур’я-Реметівської сільської ради» підпунктом 6.3:

«6.3. Ставка податку за один гектар лісових земель, які перебувають у постійному користуванні лісокористувачів встановлюється у розмірі 0,3 відсотків від нормативно-грошової оцінки площі ріллі по Закарпатській області.»

1. Секретарю виконкому сільської ради забезпечити оприлюднення цього рішення шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Перечинської районної ради perechin-rada.gov.ua та на інформаційному стенді в приміщенні адмінбудинку сільської ради.
  2. Направити копію цього рішення до Перечинського відділення Ужгородської ОДПІ.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного  розвитку, підприємництва та комунальної власності.

Сільський голова                                             М. Біган