Про внесення змін до рішення 11 позачергової сесії сільської ради 7 скликання від 27.06.2017р. № 66 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Новоселицької сільської ради та акцизного податку»

Про внесення змін до рішення 9 сесії сільської ради 7 скликання від 27.06.2017р.№172 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Тур’я – Полянської сільської ради»
19.09.2018

НОВОСЕЛИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ПЕРЕЧИНСЬКОГО РАЙОНУ

ДВАДЦЯТА  СЕСІЯ  СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

(позачергова)

Від  18 вересня  2018 р.                                                      № 107

с.Новоселиця

Про внесення змін до рішення 11 позачергової

сесії сільської ради 7 скликання від 27.06.2017р. № 66

«Про  встановлення місцевих податків і зборів

на території Новоселицької сільської ради

та акцизного податку»

Керуючись ст.143 Конституції України, п.24 ст.26, ст.ст. 59,69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Законів України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році » № 2245-VIII від 07.12.2017року, «Про внесення змін до Податквого кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств» №2497- VIII від 10.07.2018р., сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни до рішення 11 сесії Новоселицької сільської ради 7 скликання від 27.06.2017р.№ 66 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Новоселицької сільської ради та акцизного податку», а саме:

1.1. Пункт 4 «Оподаткування земельних ділянок, наданих на землях лісогосподарського призначення (незалежно від місцезнаходження) земельним податком» додатку №3  «Положення  про плату за землю на території Новоселицької  сільської ради » викласти в наступній редакції:

4.1 Податок за лісові землі складається із земельного податку та рентної плати, що визначається податковим законодавством.

4.2 Ставки податку за один гектар нелісових земель, які надані у встановленому порядку та використовуються для потреб лісового господарства, встановлюються відповідно до пункту 5 цього Положення.

4.3 Ставки податку за один гектар лісових земель встановлюються відповідно до пункту 6.3 розділу 6 цього Положення.

1.2. Доповники пункт 6  « Ставка земельного податку за землі, ділянки розташовані за межами населених пунктів, нормативно грошову оцінку яких не проведено» додатку №3 «Положення  про плату за землю на території Новоселицької  сільської ради » підпунктом 6.3:

6.3.Ставка податку за один гектар лісових земель, які перебувають у постійному користуванні лісокористувачів встановлюється у розмірі 2% відсотків від нормативно-грошової оцінки площі ріллі по Закарпатській області.

1. Секретарю сільської ради забезпечити оприлюднення цього рішення шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Перечинської районної ради perechin-rada.gov.ua та на інформаційному стенді в приміщенні адмінбудинку сільської ради.

3.Направити копію цього рішення до Перечинського відділення Ужгородської ОДПІ.

1. Контроль покласти на постійну комісію з питань економічної реформи, планування бюджету, фінансів і контролю за проведенням приватизації (Возняк Х.І.).

Сільський голова                                                           М.Пайдич