Про внесення змін до районної Програми забезпечення стомованих хворих виробами медичного призначення (калоприймачами) на 2015-2019роки

Про внесення змін до районної Програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2021року
04.05.2018
Про внесення змін до Програми забезпечення військовослужбовців-учасників антитерористичної операції в районі медичними препаратами та виробами медичного призначення на 2015-2019роки
04.05.2018

Закарпатської області

Двадцять п»ята сесія  VІІ скликання

РІШЕННЯ            ПРОЕКТ

____  2018                                         м.Перечин                                       №

(калоприймачами) на 2015-2019роки

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації  06.03.2018 №81 “Про внесення змін до структури райдержадміністрації”, у зв’язку з перейменуванням сектору охорони здоров’я Перечинської районної державної адміністрації у відділ охорони здоров’я Перечинської районної державної адміністрації, районна рада вирішила:

1. Внести зміни у районну Програму забезпечення стомованих хворих виробами медичного призначення (калоприймачами) на 2015-2019роки, затвердженої рішенням районної ради від 20.10.2015 року № 520 (із змінами від 31.03.2016 року), замінивши назву “сектор охорони здоров’я Перечинської районної державної адміністрації” на  назву “відділ охорони здоров’я Перечинської районної державної адміністрації”.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Чомоляк М.І. та постійні комісії районної ради: з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров”я, культури, молоді і спорту, зв’язків з громадськістю,  туризму та рекреації (Шеян Ю.Ю.)  та з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів,  контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                М.І.Ласкін