Про виконання Програми посилення соціального захисту соціально вразливих категорій населення та підтримки громадських ветеранських організацій району на 2015-2017 роки
05.02.2018
Про інформацію Ужгородської місцевої прокуратури про результати діяльності місцевої прокуратури на території Перечинського району за 2017 рік
05.02.2018

__________ сесії VII скликання

Від _______ №_______

м. Перечин

Відповідно до статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України „Про освіту”, рішення Перечинської районної ради №333 від 10.10.2017 року „Про передачу бюджетних установ та майна цих установ із спільної власності територіальних громад сіл, міста району у власність Перечинської міської об’єднаної територіальної громади” та необхідністю внесення змін до районної Програми забезпечення харчуванням учнів 1-4 класів та учнів пришкільних інтернатів, які навчаються в загальноосвітніх навчальних закладах Перечинського району на 2017-2019 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22.12.2016 № 233, районна рада вирішила:

1. Внести зміни до районної Програми забезпечення харчуванням учнів 1-4 класів та учнів пришкільних інтернатів, які навчаються в загальноосвітніх навчальних закладах Перечинського району на 2017-2019 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22.12.2016 № 233:

1.1 Додаток 2 до районної Програми «Орієнтовна розрахункова потреба в коштах на покриття видатків для реалізації Програми забезпечення харчуванням учнів 1-4 класів та учнів пришкільних інтернатів, які навчаються в загальноосвітніх навчальних закладах Перечинського району на 2017-2019 роки » викласти в новій редакції (додається).

2.Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Керецман Л.В.) вишукати можливість щодо фінансування внесених змін до Програми.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Чомоляк М.І. та постійну комісію районної ради з питань економічних реформ , планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                                    М.І. Ласкін

Додаток  2

до районної Програми

Категорії дітей

на 2018-2019 роки
Кількість учнів Кількість днів

Ціна Потреба в

коштах (грн.)

Учні 1-4 класів 1200 160 12,0 2304000
Учні пришкільного інтернату Туричківської ЗОШ І-ІІ ступенів 30 160 25,00 120000
ВСЬОГО 1230 160 2424000

Загальна потреба в коштах на забезпечення харчування учнів 1-4 класів та учнів пришкільного інтернату Туричківської ЗОШ І-ІІ ступенів  у 2018 році та у 2019 році складає  2424000 грн.

ПОЯСНЮВАЛЬНА   ЗАПИСКА

до проекту рішення «Про внесення змін до районної Програми забезпечення харчування учнів 1-4 класів та учнів пришкільних інтернатів, які навчаються в загально-освітніх навчальних закладах Перечинського району на 2017-2019 роки »

1. Обґрунтування

Відповідно до статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України „Про освіту”, рішення Перечинської районної ради №333 від 10.10.2017 року „Про передачу бюджетних установ та майна цих установ із спільної власності територіальних громад сіл, міста району у власність Перечинської міської об’єднаної територіальної громади” та у зв’язку із зменшенням контингенту учнів 1-4 класів виникла необхідність внесення змін до районної Програми Про внесення змін до районної Програми забезпечення харчування учнів 1-4 класів та учнів пришкільних інтернатів, які навчаються в загальноосвітніх навчальних закладах Перечинського району на 2017-2019 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22.12.2016 № 233

1. Мета і шляхи її досягнення

Здійснення конкретних заходів, спрямованих на забезпечення безкоштовного гарячого харчування учнів 1-4 класів, які навчаються у закладах загальної середньої освіти Перечинського району

1. Фінансово-економічне обґрунтування

Фінансування буде здійснюватись відповідно до чинного законодавства за рахунок коштів районного бюджету, а також з інших джерел не заборонених чинним законодавством України.

1. Прогноз результатів

Виконання визначених Програмою заходів дозволить надати додаткову пільгу, щодо забезпечення харчуванням за бюджетні кошти учнів учнів 1-4 класів, які навчаються у закладах загальної середньої освіти Перечинського району, допоможе поліпшити морально-психологічний мікроклімат в їх сім`ях.

Начальник відділу                                                                                В. Цапик