Про внесення змін до районної Програми розвитку та вдосконалення нефрологічної служби в районі на 2018-2022 роки
04.05.2018
Про внесення змін до районної Програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2021року
04.05.2018

Про внесення змін до районної Програми цукровий та нецукровий діабет на 2016 – 2020 роки

Закарпатської області

Двадцять п»ята сесія  VІІ скликання

РІШЕННЯ            ПРОЕКТ

____  2018                                         м.Перечин                                       №

Про внесення змін до районної Програми

цукровий та нецукровий діабет на 2016 –

2020 роки

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації  06.03.2018 №81 “Про внесення змін до структури райдержадміністрації”, у зв’язку з перейменуванням сектору охорони здоров’я Перечинської районної державної адміністрації у відділ охорони здоров’я Перечинської районної державної адміністрації, районна рада вирішила:

1. Внести зміни у районну Програму цукровий та нецукровий діабет на 2016 – 2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 24.12.2015 року № 20 (із змінами від 31.03.2016 року), замінивши назву “сектор охорони здоров’я Перечинської районної державної адміністрації” на  назву “відділ охорони здоров’я Перечинської районної державної адміністрації”.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Чомоляк М.І. та постійні комісії районної ради: з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров”я, культури, молоді і спорту, зв’язків з громадськістю,  туризму та рекреації (Шеян Ю.Ю.)  та з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів,  контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                                           М.І.Ласкін