Про внесення змін до районної Програми соціальної підтримки дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в загальноосвітніх навчальних закладах Перечинського району на 2016-2018 роки (із змінами від 18.02.2016 року)

Про внесення змін до районної Програми підтримки дітей учасників антитерористичної операції і дітей із сімей, переміщених із тимчасово окупованої території України та районів проведення анти-терористичної операції у навчальних закладах Перечинського району на 2016-2018 роки (із змінами від 18.02.2016 року)
21.03.2018
Про внесення змін до Районної програми забезпечення жителів району, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання на 2016-2020 роки
21.03.2018

Двадцять третя  сесія  УІІ скликання

16.03.2018                             м.Перечин                                    №     397

Про внесення змін до районної

Програми соціальної підтримки

дітей з особливими освітніми

потребами, які навчаються в

загальноосвітніх навчальних закладах

Перечинського району  на 2016-2018 роки

(із змінами від 18.02.2016 року)

Відповідно до статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України „Про освіту”, рішення Перечинської районної ради №333 від 10.10.2017 року „Про передачу бюджетних установ та майна цих установ із спільної власності територіальних громад сіл, міста району у власність Перечинської міської об’єднаної територіальної громади” та необхідністю внесення змін до районної Програми соціальної підтримки дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в загальноосвітніх навчальних закладах Перечинського району  на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням  Перечинської районної ради 24.12.2015 року № 27   (із змінами від 18.02.2016 року), районна рада вирішила:

1. Внести зміни до районної Програми підтримки дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в освітніх закладах Перечинського району на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням Перечинської районної ради 24.12.2015 року № 27 (із змінами від 18.02.2016 року) :

1.1. Додаток 2 до районної Програми «Орієнтовна розрахункова потреба в коштах на покриття видатків для реалізації Програми соціальної підтримки дітей з особливими освітніми потребами на 2016-2018 роки. Діти, які відвідують загальноосвітні навчальні заклади Перечинського району»,  викласти в новій редакції  (додається).

1. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Керецман Л.В.) вишукати можливість щодо фінансування внесених змін до Програми.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Чомоляк М.І. та постійну комісію районної ради з питань економічних реформ, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                                    М.І. Ласкін

Додаток  2

до Програми

Діти, які відвідують загальноосвітні навчальні заклади

Перечинського району

Харчування дітей з особливими освітніми потребами

Категорії дітей

2018 рік
Кількість дітей Кількість днів

Ціна Потреба в

коштах (грн.)

Діти з особливими освітніми потребами 30 160 12 57600
ВСЬОГО 30 160 12 57600
Фінансова підтримка для відзначення Дня інвалідів для дітей даної категорії
Діти з особливими освітніми потребами 30 5000
ВСЬОГО 62600

Загальна потреба в коштах на забезпечення харчування дітей з особливими освітніми потребами  у 2018 році складає  62600 грн.

Заступник голови ради                                                 М.М.Петрішко

ПОЯСНЮВАЛЬНА   ЗАПИСКА

до проекту рішення «Про внесення змін до районної Програми соціальної підтримки дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в загальноосвітніх навчальних закладах Перечинського району

на 2016-2018 роки (із змінами від 18.02.2016 року)»

1. Обґрунтування

Відповідно до статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України „Про освіту”, рішення Перечинської районної ради №333 від 10.10.2017 року „Про передачу бюджетних установ та майна цих установ із спільної власності територіальних громад сіл, міста району у власність Перечинської міської об’єднаної територіальної громади” та у зв’язку із зменшенням контингенту дітей із особливими освітніми потребами, які є учнями закладів загальної середньої освіти Перечинського району виникла необхідність внесення змін до районної Програми соціальної підтримки дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в загальноосвітніх навчальних закладах Перечинського району  на 2016-2018 роки (із змінами від 18.02.2016 року).

1. Мета і шляхи її досягнення

Здійснення конкретних заходів, спрямованих на забезпечення права на соціальну, педагогічну, психологічну підтримку, забезпечення харчуванням за бюджетні кошти учнів із особливими освітніми потребами, які навчаються у закладах загальної середньої освіти Перечинського району.

1. Фінансово-економічне обґрунтування

Фінансування буде здійснюватись відповідно до чинного законодавства за рахунок коштів районного бюджету, а також з інших джерел, не заборонених чинним законодавством України.

1. Прогноз результатів

Виконання визначених Програмою заходів дозволить надати додаткову пільгу, щодо забезпечення харчуванням за бюджетні кошти учнів із особливими освітніми потребами, які навчаються у закладах загальної середньої освіти Перечинського району, допоможе поліпшити морально-психологічний мікроклімат в їх сім`ях.

Начальник відділу                                                               В.Й. Цапик