Про внесення змін до районної Програми підтримки дітей учасників антитерористичної операції і дітей із сімей, переміщених із тимчасово окупованої території України та районів проведення анти-терористичної операції у навчальних закладах Перечинського району на 2016-2018 роки (із змінами від 18.02.2016 року)

Про внесення змін до районної Програми забезпечення харчуванням учнів 1-4 класів та учнів пришкільних інтернатів, які навчаються в загально-освітніх навчальних закладах Перечинського району на 2017-2019 роки
21.03.2018
Про внесення змін до районної Програми соціальної підтримки дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в загальноосвітніх навчальних закладах Перечинського району на 2016-2018 роки (із змінами від 18.02.2016 року)
21.03.2018

Двадцять третя  сесія  УІІ скликання

16.03.2018                             м.Перечин                                    №     396

Відповідно до статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України „Про освіту”, рішення Перечинської районної ради №333 від 10.10.2017 року „Про передачу бюджетних установ та майна цих установ із спільної власності територіальних громад сіл, міста району у власність Перечинської міської об’єднаної територіальної громади” та необхідністю внесення змін до районної  Програми підтримки  дітей учасників антитерористичної операції і дітей із сімей, переміщених із тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції у навчальних закладах Перечинського району на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням Перечинської районної ради 24.12.2015 року № 22 (із змінами від 18.02.2016 року), районна рада вирішила:

1. Внести зміни до районної Програми підтримки дітей учасників антитерористичної операції і дітей із сімей, переміщених із тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції у навчальних закладах Перечинського району на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням Перечинської районної ради 24.12.2015 року № 22 (із змінами від 18.02.2016 року):

1.1. Додаток 2 до районної Програми «Орієнтовна розрахункова потреба в коштах на покриття видатків харчування дітей учасників АТО і дітей із сімей, переміщених з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції на 2016-2018 роки. Діти, які відвідують загальноосвітні навчальні заклади Перечинського району»  викласти в новій редакції (додається).

1. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Керецман Л.В.) вишукати можливість щодо фінансування внесених змін до Програми.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Чомоляк М.І. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                                    М.І. Ласкін

Додаток  2

до Програми

Діти, які відвідують загальноосвітні навчальні заклади

Перечинського району

Категорії дітей

2018 рік
Кількість дітей Кількість днів

Ціна Потреба в

коштах (грн.)

ВСЬОГО

потреба в коштах (грн.)

Діти, батьки яких є

учасниками АТО

40 160 12.00 76800 76800

Загальна потреба в коштах на забезпечення харчування дітей з особливими освітніми потребами  у 2018 році складає  76800 грн.

Заступник голови    ради                                             М.М.Петрішко

ПОЯСНЮВАЛЬНА   ЗАПИСКА

1. Обґрунтування

Відповідно до статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України „Про освіту”, рішення Перечинської районної ради №333 від 10.10.2017 року „Про передачу бюджетних установ та майна цих установ із спільної власності територіальних громад сіл, міста району у власність Перечинської міської об’єднаної територіальної громади” та у зв’язку із зменшенням контингенту учнів, батьки яких є учасниками АТО, виникла необхідність внесення змін до районної Програми підтримки дітей учасників антитерористичної операції і дітей із сімей переміщених із тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції у навчальних закладах Перечинського району на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням Перечинської районної ради 24.12.2015 року № 22 (із змінами від 18.02.2016 року)

1. Мета і шляхи її досягнення

Здійснення конкретних заходів, спрямованих на забезпечення права на соціальну, педагогічну, психологічну підтримку, забезпечення харчуванням за бюджетні кошти дітей учасників АТО, які навчаються у закладах загальної середньої освіти Перечинського району .

1. Фінансово-економічне обґрунтування

Фінансування буде здійснюватись відповідно до чинного законодавства за рахунок коштів районного бюджету, а також з інших джерел не заборонених чинним законодавством України.

1. Прогноз результатів

Виконання визначених Програмою заходів дозволить надати додаткову пільгу, щодо забезпечення харчуванням за бюджетні кошти учнів з числа дітей учасників АТО, які навчаються у закладах загальної середньої освіти Перечинського району, допоможе поліпшити морально-психологічний мікроклімат в їх сім`ях.

Начальник відділу                                                                В.Й. Цапик