Про внесення змін до районної Програми цукровий та нецукровий діабет на 2016 – 2020 роки
04.05.2018
Про внесення змін до районної Програми забезпечення стомованих хворих виробами медичного призначення (калоприймачами) на 2015-2019роки
04.05.2018
Показати всі

Про внесення змін до районної Програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2021року

УКРАЇНА

        ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

Закарпатської області

     Двадцять п»ята сесія  VІІ скликання

                                                               РІШЕННЯ            ПРОЕКТ

 

____  2018                                         м.Перечин                                       №  

Про внесення змін до районної Програми

боротьби з онкологічними захворюваннями

на період до 2021року

 

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації  06.03.2018 №81 “Про внесення змін до структури райдержадміністрації”, у зв’язку з перейменуванням сектору охорони здоров’я Перечинської районної державної адміністрації у відділ охорони здоров’я Перечинської районної державної адміністрації, районна рада вирішила:

 

  1. Внести зміни у районну Програму боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2021 року, затвердженої рішенням районної ради від 23.03.2017 року № 255, замінивши назву “сектор охорони здоров’я Перечинської районної державної адміністрації” на  назву “відділ охорони здоров’я Перечинської районної державної адміністрації”.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Чомоляк М.І. та постійні комісії районної ради: з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров”я, культури, молоді і спорту, зв’язків з громадськістю,  туризму та рекреації (Шеян Ю.Ю.)  та з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів,  контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

 

 

 

Голова ради                                                                                           М.І.Ласкін

Comments are closed.