Про внесення змін до Програми мобілізаційної підготовки Перечинського району та забезпечення виконання військового обов’язку на 2017 – 2019 роки

Поіменне голосування від 18.04.2018р.
18.04.2018
Засідання 24 сесії районної ради
19.04.2018

Закарпатської області

Двадцять п»ята сесія  VІІ скликання

РІШЕННЯ            ПРОЕКТ

____  2018                                м.Перечин                                       №

Про внесення змін до Програми

мобілізаційної підготовки Перечинського

району та забезпечення виконання

військового обов’язку  на  2017 – 2019  роки

Відповідно до статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  розглянувши та обговоривши зміни до Програми   мобілізаційної підготовки підготовки Перечинського району та забезпечення виконання військового обов’язку  на  2017 – 2019  роки, затвердженої рішенням   районної ради від 23.03.2017  № 259, районна рада вирішила:

1. Внести зміни до Програми мобілізаційної підготовки Перечинського

району та забезпечення виконання військового обов’язку  на 2017 -2019 роки, затвердженої рішенням   районної ради від 23.03.2017  № 259, виклавши додаток 2 до Програми «Перелік заходів і завдань  Програми»  у новій редакції (додається).

1. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Керецман Л.В.) передбачити асигнування на фінансування внесених змін до Програми.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову районної державної адміністрації Олефіра В.І. та постійну комісію районної ради з питань дотримання регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності, правопорядку та прикордонних зв’язків (Томаш В.М.)

Голова ради                                                               М.І. Ласкін

Додаток 2 до Програми

ПЕРЕЛІК

заходів і завдань районної Програми

Назва заходів Обсяги фінансування, тис.грн
2017 рік 2018 рік 2019 рік
1. Придбання канцтоварів, друкування документації з питань військового обліку та мобілізаційної підготовки, ремонт та технічне обслуговування оргтехніки 30,0 30,0 30,0
2. Придбання паливно-мастильних матеріалів для:

– оповіщення військовозобов’язаних та призовників, доставки їх на збірні пункти та у військові частини під час проведення мобілізаційних заходів та призову на строкову військову службу

– здійснення спільних виїздів працівників райдержадміністрації та районного військового комісаріату у населені пункти району з питань  проведення роз’яснювальної роботи щодо залучення громадян до строкової військової служби та військової служби за контрактом.

50,0 50,0 50,0
3. Придбання продуктових наборів, предметів першої необхідності   для призовників та мобілізованих військовозобов’язаних, які доставляються на збірні пункти та у військові частини 30,0 30,0 30,0
5. Матеріально-технічне забезпечення   загонів оборони району 50,0 50,0 50,0
6. Проведення поточного ремонту автомобільної техніки, яка залучається до військових формувань під час проведення мобілізації, та придбання запасних частин для поточного ремонту 50,0 50,0 50,0
7. Придбання та встановлення охоронної та протипожежної сигналізації у кабінеті сектору мобілізаційної та оборонної роботи апарату райдержадміністрації.

Оплата послуг підрозділу державної служби охорони.

20,0 20,0 20,0
Всього: 230,0 230,0 230,0

Пояснювальна записка до проекту рішення

Про внесення змін до  Програми  мобілізаційної підготовки Перечинського району та забезпечення виконання військового обов’язку  на 2017 -2019 роки

У зв’язку з необхідністю забезпечити дотримання вимог нормативних  документів з питань охорони та збереження  документів з питань мобілізаційної та оборонної роботи  з обмеженим доступом, необхідно внести зміни до Програми мобілізаційної підготовки Перечинського району та забезпечення виконання військового обов’язку  на 2017 -2019 роки.

У пункті 7 Розрахунку потреби коштів для реалізації заходів, передбачених даною Програмою, включити заходи із придбання та встановлення охоронної та протипожежної сигналізації у кабінеті сектору мобілізаційної та оборонної роботи апарату райдержадміністрації та оплату послуг підрозділу державної служби охорони.

Зав. сектором мобілізаційної та

оборонної роботи апарату РДА                                            В. Ходанич