Про внесення зміни до рішення районної ради від 24.12.2015 року № 33 « Про утворення президії районної ради» ( із змінами від 18.02.2016 року, від 10.10 2017 року)

Про внесення змін до рішення районної ради від 26.11.2015 року № 8 «Про затвердження персонального складу постійних комісій районної ради» ( із змінами від 17.11.2016 року, від 10.10 2017 року)
13.02.2019
Про передачу в користування громадській організації “Спілка учасників АТО Перечинщини” комунального майна
13.02.2019

Тридцять  друга сесія  УІІ скликання

2019 року                              м.Перечин                                            №

Про внесення зміни до рішення

районної ради від 24.12.2015  року № 33

« Про  утворення  президії  районної  ради»

( із змінами від 18.02.2016 року,

від 10.10 2017 року)

Відповідно  до  статей  статті  43 ,  57 Закону  України “Про місцеве самоврядування в Україні”,   статті 5 Закону України  «Про статус депутатів місцевих рад», у зв’язку з   достроковим  припиненням повноважень депутата Перечинської  районної ради УІІ скликання Чомоляка Мирослава Юрійовича  та  необхідністю   внесення змін до рішення районної  ради від 24.12.2015 року № 33  « Про  утворення  президії  районної  ради» ( із змінами від 18.02.2016 року, від 10.10 2017 року), районна рада вирішила:

1. Внести зміни до рішення районної ради від 24.12.2015 року №33 «Про  утворення  президії районної  ради»:

1.1.  Додаток до рішення «Склад президії районної ради VІІ скликання»

викласти у новій редакції (додається).

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову районної ради Ласкіна М.І. та постійну комісію районної ради з питань дотримання регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності, правопорядку та транскордонних зв’язків (Томаш В.М.).

Голова ради                                                                                 М.І.Ласкін

С К Л А Д

президії районної ради VІІ скликання

ГОЛОВА ПРЕЗИДІЇ:

І. Ласкін Михайло Іванович         –        голова районної ради

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ПРЕЗИДІЇ:

2.Петрішко Михайло Михайлович    –    заступник голови районної ради

ЧЛЕНИ ПРЕЗИДІЇ:

3. Крупчинський Борис Юрійович голова постійної комісії з питань економічної реформи,   планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики
4. Томаш Віктор Михайлович голова постійної комісії з питань дотримання регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності, правопорядку та транскордонних зв’язків
5. Цвік Йосип Іванович голова постійної комісії з питань соціального розвитку села, агропромислового комплексу, земельних і лісових ресурсів, екології, промисловості, будівництва, архітектури, паливно-енергетичного комплексу, соціальної інфраструктури
6. Шеян Юрій Юрійович голова постійної комісії з питань духовного розвитку,   освіти, охорони здоров’я, культури, молоді і спорту, зв’язків   з громадськістю, туризму та рекреації