23.06.2020
Про внесення змін до  районної  Програми поводження з твердими побутовими   відходами у Перечинському районі  на 2019 – 2023  роки
23.06.2020

Сорок третя сесія  УІІ скликання

18.06.2020                         м.Перечин                                    №  688

Про внесення змін та доповнень до районної

Програми фінансової підтримки комунального

некомерційного підприємства «Перечинський

районний центр первинної медико-санітарної

допомоги» Перечинської районної ради

Закарпатської області на 2020 рік

Відповідно до пункту 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 1 статті 22 Закону України «Про місцеві  державні адміністрації», підпункту 21 пункту 1 статті 91 Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 17 серпня 1998 року 1303 « Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань» ( із змінами), з метою безоплатного та адекватного знеболення онкохворих району, районна рада вирішила:

1.Внести зміни та доповнення в районну Програму фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області на 2020 рік в додаток 1 «Орієнтовні обсяги фінансування Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний  центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради на 2020 рік» :

• Викласти пункти 6 і 10 в новій реакції ( додається).
  1. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Гапак С.А.) при формуванні бюджетів передбачати асигнування для фінансування заходів Програми.

3.Директору комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області Малишко Ю.Ю. забезпечити реалізацію заходів  Програми.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради: економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.); з питань духовного розвитку, освіти,охорони здоров’я, культури, молоді і спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації (Шеян Ю.Ю.).

Голова  ради                                                                              М.І.Ласкін

Додаток 1

на 2020 рік

№ з/п Назва напряму діяльності (пріоритетні завдання) Перелік заходів програми Строк вико­нання за­ходу Джерела фінансування Орієнтов­ні обсяги фінан­сування,

тис. грн.

6. Інші виплати населенню Відшкодування витрат, пов’язаних з відпуском лікарських засобів безоплатно і на пільгових умовах громадянам, які мають на це право відповідно до законодавства, в тому числі :

– паліативна допомога онкохворим;

– всі інші категорії пацієнтів.

2020 Районний бюджет 275,0

80,0

10. Всього       3622,4

Заступник голови ради                                                                                  М.М.Петрішко