Про внесення змін та доповнень до Програми ефективного використання майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району на 2020-2024 роки,

ПРОЕКТ -Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2021 рік
02.06.2020
Про тимчасове звільнення від сплати орендної плати
02.06.2020

Закарпатської області

__________________ сесія    VІІ   скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від                2020 року №                                                                 проект

м.Перечин

Про внесення змін та доповнень

до Програми ефективного використання

майна спільної комунальної власності

територіальних громад сіл, міста

Перечинського району на 2020-2024 роки,

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та на підставі  висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики, районна рада вирішила:

1. Внести такі зміни та доповнення до Програми ефективного використання

майна спільної комунальної власності  територіальних громад сіл, міста Перечинського району на 2020-2024 роки, затвердженої рішенням районної ради

від 12.12.2019 року №633 “Про Програму ефективного використання майна спільної комунальної власності  територіальних громад сіл, міста Перечинського району на 2020-2024 роки”:

1.1. Рядок 2 “Заходи щодо виконання Програми ефективного використання майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району на 2020-2024 роки” додатку 1 до Програми викласти в новій редакції:

№ п/п Назва об’єкта та адреса Перелік запланованих до виконання заходів Джерело фінансу-вання Відповідальний виконавець Строки вико-нання
2. Будівлі та споруди КНП «Перечинська райлікарня»

м.Перечин, вул.Ужанська,8,

м.Перечин, вул.Садова, 59

Поточний ремонт, реконструкція, капітальний ремонт, оренда, придбання вхідних дверей для терапевтичного корпусу КНП «Перечинська

райлікарня»

Кошти районно­го та обласного бюдже­тів, орендарів КНП «Центр ПМСД», КНП «Перечинська райлікарня»

орендарі

Районна рада

2020-2024
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та на постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                    М.І.Ласкін