Про внесення змін та доповнень до Програми “Турбота” щодо посилення соціального захисту громадян на 2017-2020 роки

Відзначили річницю Дня Гідності та Свободи
22.11.2018
Засідала депутатська комісія районної ради
23.11.2018
Показати всі

Про внесення змін та доповнень до Програми “Турбота” щодо посилення соціального захисту громадян на 2017-2020 роки

 

 

У К Р А Ї Н А

ПЕРЕЧИНСЬКА  РАЙОННА  РАДА

Р І Ш Е Н Н Я                                               Проект

 

________ 2018 року                         м. Перечин                                  № _______

 

Про внесення змін та доповнень

 до  Програми Турбота щодо посилення

соціального захисту громадян на 2017-2020 роки

 

Відповідно до  статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши та обговоривши зміни до  Програми “Турбота” щодо посилення соціального захисту громадян на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням сесії районної ради від 23.03.2017 р. №262 (зі змінами від 10.10.2017р. №325) районна рада вирішила:

 

  1. Внести зміни та доповнення до  Програми  “Турбота” щодо посилення соціального захисту  громадян на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням сесії районної ради від 23.03.2017р. №262 (зі змінами від 10.10.2017р. №325)

1.1  виклавши  “Основні завдання програми ”    у такій  редакції:

“Надання матеріальної допомоги сім’ям загиблих, смерть яких пов’язана з участю в антитерористичній операції, сім’ям  військовослужбовців та іншим особам, які брали  участь в антитерористичній операції а також сім’ям  загиблих, смерть яких пов’язана  із здійсненням заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів, сім’ям  військовослужбовців та іншим особам, які брали  участь у проведені заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів, які внаслідок недостатнього матеріального забезпечення потрапили у скрутне становище і потребують соціальної підтримки з боку держави.”

1.2 виклавши  “Заходи Програми ” в  новій редакції що додається.

2.Управлінню соціального захисту населення  райдержадміністрації  (Цвік В.І.) про хід виконання Програми інформувати районну раду щорічно до 31 грудня протягом дії Програми.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника  голови районної державної адміністрації  Чомоляк М.І. та постійну комісію районної ради  з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики

( Крупчинський Б.Ю.).

 

Голова ради                                                                                        М.ЛАСКІН

 

 

 Пояснювальна записка

до проекту рішення районної ради «Про внесення змін та доповнень  до   Програми  “Турбота”  щодо посилення соціального захисту громадян на 2017-2020 роки».

Відповідно до ст.  6 і 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» розроблено зміни та доповнення до  Програми  “Турбота” щодо посилення соціального захисту громадян на 2017-2020 роки.

Мета та завдання Програми полягають у здійсненні державної політики у сфері соціального захисту населення, яке потребує соціальної підтримки з боку держави, а саме: членів сімей загиблих, смерть яких пов’язана з участю в антитерористичній операції, учасників антитерористичної операції, сімей військовослужбовців та інших осіб, які брали або беруть участь в антитерористичній операції, осіб  які  брали  участь у проведені   заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів та   осіб , які вступають на військову службу за контрактом .

Реалізація  Програми дасть можливість домогтися посилення соціального захисту населення,  забезпечити надання матеріальної підтримки членам  сімей загиблих, смерть яких пов’язана з участю в антитерористичній операції, учасникам антитерористичної операції, пораненим та травмованим учасникам антитерористичної операції, особам, які отримали захворювання в ході проведення антитерористичної операції, сім’ям військовослужбовців та інших осіб, які брали або беруть участь в антитерористичній операції, особам,  які брали  участь у проведені   заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів та особам, які вступають на військову службу за контрактом.

.

Начальник управління соціального

захисту населення райдержадміністрації                                              В.ЦВІК

Заходи Програми

 

№ з/п Назва заходу Відповідальні виконавці Прогнозний обсяг фінансування (тис. грн.)
2017 рік 2018 рік 2019 рік 2020 рік
1. Надання одноразової матеріальної допомоги:

– членам сімей загиблих, смерть яких пов’язана з участю в антитерористичній операції;

– членам сімей загиблих , смерть яких пов’язана  із здійсненням заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів;

– учасникам антитерористичної операції  (або одному із членів їх сімей);

– особам, ( або одному із членів їх сімей) які брали  участь у проведені   заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів;

– особам, які вступають на військову службу за контрактом

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації  

500,0

 

 

 

 

 

500,0

 

 

 

 

 

500,0

 

 

 

 

 

500,0

 

 

 

 

2. Надання матеріальної  допомоги:

– повторно надається пораненим,  травмованим  учасникам антитерористичної операції та  особам, які отримали захворювання в ході проведення антитерористичної операції ( або одному із членів їх сімей).

– повторно надається пораненим, травмованим особам, ( або одному із членів їх сімей) які брали  участь у проведені   заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів;

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації
3. Надання матеріальної  допомоги для встановлення надгробного памятника, меморіальної дошки:

– членам сімей загиблих, смерть яких пов’язана з участю в антитерористичній операції

– членам сімей загиблих, смерть яких пов’язана із участю у проведені   заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів

 

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації
4. Виплата одноразової матеріальної допомоги , передбаченої  пунктом 1-3 здійснюється управлінням соціального захисту населення на підставі подання постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики. Управління соціального захисту населення райдержадміністрації,

постійна комісія районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики.

       
  Разом:   500,0 500,0 500,0 500,0

 

 

 

 

 

 

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту