Про внесення змін та доповнень до Програми “Турбота” щодо посилення соціального захисту громадян на 2017-2020 роки (із змінами від 10.10.2017року )

Про внесення змін до Районної програми з ремонту та утримання доріг в населених пунктах Перечинського району на 2016-2020 роки (із змінами від 29.11.2017 року,14.12.2017 року,14.06.2018 року, 15.08.2018 року)
27.12.2018
Про надання згоди на безоплатну передачу друкованої продукції Національної академії педагогічних наук України
27.12.2018

Тридцята    сесія  УІІ скликання

20.12.2018                             м.Перечин                                    № 514

Про внесення змін та доповнень

до  Програми Турбота щодо посилення

соціального захисту громадян на 2017-2020 роки

(із змінами від 10.10.2017року  )

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  розглянувши та обговоривши зміни та доповнення до  Програми “Турбота” щодо посилення соціального захисту громадян на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням  районної ради від 23.03.2017 р. №262 (із змінами від 10.10.2017року ), районна рада вирішила:

1. Внести зміни та доповнення до  Програми  “Турбота” щодо посилення соціального захисту  громадян на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням  районної ради від 23.03.2017року №262 (із змінами від 10.10.2017р.):

1.1 Розділ Програми “Основні завдання Програми ”  викласти    у такій  редакції:

“Надання матеріальної допомоги сім’ям загиблих, смерть яких пов’язана з участю в антитерористичній операції, сім’ям  військовослужбовців та іншим особам, які брали  участь в антитерористичній операції а також сім’ям  загиблих, смерть яких пов’язана  із здійсненням заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів, сім’ям  військовослужбовців та іншим особам, які брали  участь у проведені заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів, які внаслідок недостатнього матеріального забезпечення потрапили у скрутне становище і потребують соціальної підтримки з боку держави.”

1.2 Розділ Програми “Заходи Програми ” викласти  в  новій редакції, що додається.

1. Управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації  (Цвік В.І.) про хід виконання Програми інформувати районну раду щорічно до 31 грудня протягом дії Програми.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника  голови районної державної адміністрації  Чомоляк М.І. та постійну комісію районної ради  з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики ( Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                   М.І.Ласкін

Заходи Програми

№ з/п Назва заходу Відповідальні виконавці Прогнозний обсяг фінансування (тис. грн.)
2017 рік 2018 рік 2019 рік 2020 рік
1. Надання одноразової матеріальної допомоги:

– членам сімей загиблих, смерть яких пов’язана з участю в антитерористичній операції;

– членам сімей загиблих , смерть яких пов’язана  із здійсненням заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів;

– учасникам антитерористичної операції  (або одному із членів їх сімей);

– особам, ( або одному із членів їх сімей) які брали  участь у проведені   заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів;

– особам, які вступають на військову службу за контрактом

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

2. Надання матеріальної  допомоги:

– повторно надається пораненим,  травмованим  учасникам антитерористичної операції та  особам, які отримали захворювання в ході проведення антитерористичної операції ( або одному із членів їх сімей).

– повторно надається пораненим, травмованим особам, ( або одному із членів їх сімей) які брали  участь у проведені   заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів;

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації
3. Надання матеріальної  допомоги для встановлення надгробного памятника, меморіальної дошки:

– членам сімей загиблих, смерть яких пов’язана із участю у проведені   заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації
4. Виплата одноразової матеріальної допомоги , передбаченої  пунктом 1-3 здійснюється управлінням соціального захисту населення на підставі подання постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики. Управління соціального захисту населення райдержадміністрації,

постійна комісія районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики.

Разом:   500,0 500,0 500,0 500,0

Заступник голови ради               М.М.Петрішко