Про встановлення  розміру ставки туристичного збору на території Порошківської сільської ради
03.06.2019
Про внесення змін до  рішення районної ради від 20 грудня 2018 року № 526 “Про районний бюджет на 2019 рік” (із змінами від 14.03.2019 року) – ОНОВЛЕНИЙ
04.06.2019

проект

Закарпатської області

Тридцять  четверта  сесія    VІI    скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від                2019 року             м.Перечин                                  №

Про внесення змін і доповнень до районної

Програми фінансової підтримки комунального

некомерційного підприємства «Перечинський

районний центр первинної медико-санітарної

допомоги» Перечинської районної ради

Закарпатської області на 2019 рік

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши та обговоривши  інформацію начальника відділу охорони здоров»я районної державної адміністрації Гавриляк І.С. щодо внесення змін і доповнень до районної Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області на 2019 рік, затвердженої  рішенням районної ради від 14 березня 2019 року № 543,  районна рада вирішила:

1.Внести зміни та доповнення до районної Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської на 2019 рік  в   додаток 1 «Орієнтовні обсяги фінансування Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний  центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради на 2019 рік»:

• Викласти пункт 8 у новій редакції (додається).
  • Доповнити пунктом 9 , 10 ( додається).
  1. Фінансовому управління районної державної адміністрації (Керецман Л.В.) вишукати можливість щодо фінансування заходів Програми.

3.Директору комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області Малишко Ю.Ю. забезпечити реалізацію заходів  Програми.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Чомоляк М.І. та постійні комісії районної ради: з питань  економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.); з питань духовного розвитку, освіти,охорони здоров’я, культури, молоді і спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації (Шеян Ю.Ю.).

Голова ради                                                       М.І. Ласкін

до Програми

№ з/п Назва напряму діяльності (пріоритетні завдання) Перелік заходів програми Строк вико­нання за­ходу Джерела фінансування Орієнтов­ні обсяги фінан­сування,

тис. грн.

8. Капітальний ремонт інших об’єктів Капітальний  ремонт  дровітні  АЗПСМ            с. Т. Бистра.

Капітальний ремонт будівлі АЗПСМ в               с. Порошково Перечинського району Закар-патської області, в тому числі:

– виготовлення проектно-кошторисної

документації;

– звіт про технічний стан будівель;

– державно-будівельна експертиза;

– кошти на здійснення технічного нагляду

Районний бюджет

Обласний бюджет, Районний бюджет та

інші джерела не заборонені законодавством

35,0

35,0

5,0

8,0

18,0

9. Проведення поточних ремонтів Поточні ремонти структурних підрозділів (амбулаторій загальної практики – сімейної медицини, фельдшерсько-акушерських пунк-тів) КНП „Перечинський РЦ ПМСД”  Перечинської районної ради.

Поточний ремонт санітарного автомобіля АЗПСМ с. Т. Пасіка.

Районний бюджет

30,0