Про внесення змін до рішеннярайонної ради від 18.04.2018 року №423“Про передачу об’єкта спільної комунальної власності територіальних громад сіл,міста Перечинського району”

Про директора комунального підприємства “Архітектура”
20.03.2019
Про передачу в користуваннягромадській організації “Спілка учасників АТО Перечинщини” комунального майна
20.03.2019

Тридцять друга    сесія  УІІ скликання

14.03.2019                               м.Перечин                                    №  556

Про внесення змін до рішення

районної ради від 18.04.2018 року №423

Про передачу об’єкта спільної комунальної

власності територіальних громад сіл,

міста Перечинського району”

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  розглянувши лист Перечинської міської ради від 15 січня 2019 року №33/0114 та на підставі  висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики, районна рада вирішила:

1. Внести зміни до пунктів 1 та 2 рішення районної ради від 18.04.2018 року №423 “Про передачу об’єкта спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району”, виклавши їх в новій редакції:

«1.1. Вилучити з оперативного управління Перечинської центральної районної лікарні будівлю психонаркологічного та венерологічного кабінетів (літ.Ж), що знаходиться за адресою м.Перечин, вул.Ужанська, 8 ”А” шляхом виділення в окрему облікову одиницю (інвентарний об’єкт).

1. 2. Передати будівлю психонаркологічного та венерологічного кабінетів (літ.Ж) Перечинської центральної районної лікарні, що знаходиться за адресою м.Перечин, вул.Ужанська, 8 ”А” із спільної комунальної власності територіальних  громад сіл, міста Перечинського району в комунальну власність Перечинської міської ради Закарпатської області для забезпечення діяльності та функціонування новоутвореного комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Перечинської міської ради”.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                    М.І.Ласкін