Про внесення змін до рішення районної ради від 26.11.2015 року № 8 «Про затвердження персонального складу постійних комісій районної ради» ( із змінами від 17.11.2016 року, від 10.10 2017 року)

СТОП БУЛІНГ!!!
13.02.2019
Про внесення зміни до рішення районної ради від 24.12.2015 року № 33 « Про утворення президії районної ради» ( із змінами від 18.02.2016 року, від 10.10 2017 року)
13.02.2019

Тридцять друга  сесія  УІІ скликання

РІШЕННЯ                                                 Проект

2019    р.                          м.Перечин                                    №

Про  внесення змін до рішення

районної  ради від 26.11.2015 року № 8

«Про затвердження  персонального

складу постійних  комісій  районної

ради» ( із змінами від 17.11.2016 року,

від 10.10 2017 року)

Відповідно до  статей 43 , 47 Закону України “Про місцеве  самоврядування   в Україні”,   статті 5 Закону України  «Про статус депутатів місцевих рад»,  у зв’язку з   достроковим  припиненням повноважень депутата Перечинської  районної ради УІІ скликання Чомоляка Мирослава Юрійовича , у зв»язку  зі смертю та  необхідністю   внесення змін до рішення районної  ради від 26.11.2015 р. № 8  «Про затвердження  персонального складу постійних  комісій  районної  ради» ( із змінами від 17.11.2016 року, від 10.10 2017 року) , районна  рада  вирішила:

1. Внести зміни до рішення районної ради від 26.11.2015 р. № 8: «Про затвердження персонального складу постійних  комісій  районної  ради» ( із змінами від 17.11.2016 року , від 10.10.2017 року):

1.2. Персональний склад  постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики районної ради з питань, виклавши в наступній редакції:

1. Крупчинський Борис       Юрійович -голова комісії, депутат районної ради від Перечинської районної в Закарпатській області організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
2.Белей Ганна Станківна депутат районної ради від Перечинської районної організації Партії     «Відродження»
3. Баєва Олеся  Михайлівна депутат районної ради від Перечинської районної організації Партії     «Відродження»
4. Кравець Віталій Володимирович депутат районної ради від Перечинської районної організації Партії     «Відродження»
5. Олефір Віктор Іванович депутат районної ради від   Перечинської районної в Закарпатській області організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
6. Лабич Михайло Іванович депутат районної ради від територіальної організації політичної Партії   «Опозиційний блок» в Перечинському районі Закарпатської області
7. Поприк Василь Іванович депутат районної ради від Перечинської районної організації  «Всеукраїнське об»єднання «Батьківщина»
8.Семен Михайло Михайлович депутат районної ради від Перечинської районної в Закарпатській області організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
9.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову районної ради Ласкіна М.І.  та   постійну   комісію  районної   ради з питань дотримання регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів законності, правопорядку    та транскордонних зв’язків (Томаш В.М.).

Голова ради                                                                             М.І.Ласкін