Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2019 рік
15.02.2019
ІНФОРМАЦІЯ
18.02.2019
Показати всі

Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2018 року № 526 “Про районний бюджет на 2019 рік”

УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

____  сесія  ____ скликання

 

РІШЕННЯ

 

___________ 2019                               м.Перечин                                       № 

 

 

Про внесення змін до  рішення

районної ради від 20 грудня 2018 року

№ 526 “Про районний бюджет на 2019 рік”

 

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, керуючись статями 14,78 Бюджетного кодексу України,

районна рада  вирішила :

          

 

1.Затвердити зміни до розподілу видатків районного бюджету на 2019 рік (за рахунок спрямування залишку коштів районного бюджету (без залишку коштів субвенцій з державного бюджету), що утворився на 01.01.2019 року, залишку коштів субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, що утворився на 01.01.2019 року,  залишку коштів освітньої та медичної субвенції, що утворився на 01.01.2019 року)( додаток 1 ).

2.Затвердити зміни до додатку № 2 рішення районної ради “Про районний бюджет на 2019 рік” “Розподіл видатків районного бюджету на 2019 рік ”( додаток 2 ).

 1. Затвердити джерела фінансування районного бюджету на 2019 рік (додаток 3).
 2. Затвердити розподіл коштів бюджету розвитку за об‘єктами у 2019 році (додаток 4).
 3. Затвердити зміни до розподілу витрат районного бюджету на реалізацію місцевих/регіональних програм у 2019 році (додаток 5).
 4. Затвердити розподіл субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів (КПКВК 9800) на 2019 рік (додаток 6).
 5. У додатку 1 „Доходи районного бюджету на 2019 рік” та у додатку 4 „Міжбюджетні трансферти на 2019 рік” до рішення районної ради від 20.12. 2018 № 526 „Про районний бюджет на 2019 рік”:

назву „Субвенція з місцевого бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), управління багатоквартирним будинком, вивезення побутового сміття та рідких нечистот за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету” викласти в такій редакції: „Субвенція з місцевого бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), управління багатоквартирним будинком, поводження з побутовими відходами (вивезення побутових відходів) та вивезення рідких нечистот, внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку води та теплової енергії, абонентського обслуговування для споживачів комунальних послуг, що надаються у багатоквартирних будинках за індивідуальними договорами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету”;

назву „Субвенція з місцевого бюджету на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом “гроші ходять за дитиною”, оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплату соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету” викласти в такій редакції: „Субвенція з місцевого бюджету на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом “гроші ходять за дитиною”, оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплату соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя, підтримку малих групових будинків за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету”.

 1. У додатку 2 „Розподіл видатків районного бюджету на 2019 рік” до рішення районної ради від 20.12.2018 № 526 „Про районний бюджет на 2019 рік”:

назву коду типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів 3230 „Виплата державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом “гроші ходять за дитиною” та оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплата соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя” (КПКВКМБ 0813230) викласти в такій редакції: „Виплата державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом “гроші ходять за дитиною” та оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплата соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя, підтримка малих групових будинків ”.

 1. У додатку 3 „Кредитування районного бюджету у 2019 році” та у додатку 5 „Розподіл витрат районного бюджету на реалізацію місцевих/регіональних програм у 2019 році” до рішення районної ради від 20.12.2018 № 526 „Про районний бюджет на 2019 рік”:

назву коду типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів 8831 „Надання кредиту” (КПКВКМБ 0218831)  викласти в такій редакції: „Надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі ”;

назву коду типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів 8832 „Повернення кредиту” (КПКВКМБ 3718832)  викласти в такій редакції: „Повернення довгострокових кредитів, наданих індивідуальним забудовникам житла на селі”.

 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів та контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

 

Голова ради                                                                                           М.І.Ласкін

 

Пояснювальна записка до проекту рішення

 

 

В проект рішення включено розподіл коштів за рахунок спрямування залишку коштів районного бюджету (без залишку коштів субвенцій з державного бюджету), що утворився на 01.01.2019 року, залишку коштів субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, що утворився на 01.01.2019 року,  залишку коштів освітньої та медичної субвенції, що утворився на 01.01.2019 року.

 

Розподіл

 коштів районного бюджету за рахунок вільного залишку у сумі 480 тис.грн.

 

 1. Відділу охорони здоров’я райдержадміністрації –75,5 тис. грн.:

в тому числі:

– для закупівлі тест смужок для глюкометрів, для забезпечення дітей хворих на цукровий діабет –  30,0 тис. грн.

–  по програмі протидії захворюванню на туберкульоз  –  30,5 тис. грн.

–  по програмі забезпечення військовослужбовців – учасників АТО в районі медичними препаратами та виробами медичного призначення  – 10,0 тис.грн.

– програма фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області на 2019 рік  – 5,0 тис.грн.

 1. Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації – 156,5 тис.грн.:

в тому числі:

–   капітальний ремонт фасаду (заміна вікон) школи старших класів ЗОШ І-ІІІст. с.Дубриничі  – 17,5тис. грн.,

–  капітальний ремонт Вільшинківського НВК І-ІІ ст. – ДНЗ – 50,0 грн.,

–  на виготовлення ПКД « Реконструкція котельні загальноосвітньої школи І-ІІ ст.. в с. Полянська Гута, Перечинського району, Закарпатської області по вул. Центральна, 117 з  встановленням котлів на альтернативному (твердому) паливі» в тому числі експертиза     – 85,0 тис.грн.

– співфінансування на капітальний ремонт котельні  ЗОШ І-ІІІ ст.. с.Т.Ремета  – 4,0 тис.грн.

 

 1. Відділ культури райдержадміністрації – 195 ,0 тис. грн.:

в тому числі :

– поточний ремонт фойє 2 поверху районного будинку культури

 1. Райдержадміністрація – 37,0 тис.грн.:

     в тому числі :

     – районна програма з ремонту та утримання доріг в населених пунктах Перечинського району на 2016-2020 роки  – 19,0 тис.грн.

–  програма підвищення ефективності виконання  повноважень органами виконавчої влади щодо реалізації державної політики та провадження реформ на 2016-2019 роки  – 18,0 тис.грн.

 1. Управління соціального захисту населення – 8,0тис.грн.

    – програма забезпечення реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення у Перечинськомі районі у 2016-2020роки  – 8,0 тис.грн.

 

 1. 6. Фінансове управління райдержадміністрації – 8,0 тис.грн.

  – Програма реалізації державної бюджетної політики з питань фінансів на території району на 2016-2019 роки  – 8,0 тис.грн.

 

Спрямування залишку коштів субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, що утворився на 01.01.2019 року у сумі 121,0тис.грн.

 

1.Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації        – 121,0тис.грн.

 

     – Капітальний ремонт котельні в ТуряРеметівській ЗОШ І-ІІІ ст. Перечинського району

 

Спрямування частини залишку коштів освітньої субвенції, що утворився на 01.01.2019року у сумі 1985,1 тис.грн.

 

 1. Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації – 1985,1тис.грн.

   в тому числі:

– придбання твердопаливного котла  для П.Гутянської ЗОШ   – 200,0тис.грн.

– придбання меблів для початкових класів закладів загальної середньої освіти                                                                                                – 600,0 тис.грн.

– придбання телевізорів для перших класів Нової української школи -190,0 тис.грн.

– придбання компютерного обладнання  – 200,0тис.грн.

– придбання дидактичних матеріалів для поповнення кабінетів – 75,0 тис.грн.

– придбання спортивного інвентаря  – 180,0 тис.грн.

– придбання апаратури для озвучення – 125,0 тис.грн.

– оснащення шкіл засобами навчання з фізики, хімії, біології, географії та математики  – 200,0 тис.грн.

– придбання камер відеоспостереження   – 150,0 тис.грн.

– придбання обладнання для оснащення ресурсних кімнат у закладах загальної середньої освіти, де діють інклюзивні класи  – 65,1 тис.грн.

 

Спрямування частини залишку коштів медичної субвенції,що утворився на 01.01.2019 року.

 

 1. Відділ охорони здоровя райдержадміністрації – 1030,0 тис.грн.

в тому числі:

– Медикаменти та перев’язувальні матеріали – 600,0тис.грн.

– Продукти харчування – 200,0 тис.грн.

– поточний ремонт інфекційного кабінету Перечинської ЦРЛ, поточний ремонт котельні № 1 – 130,0тис.грн.

–  придбання компю’терної техніки для Перечинської ЦРЛ  – 75,0 тис.грн.

– придбання 2 комп’ютерів для централізованої бухгалтерії відділу охорони здоров’я Перечинської РДА – 25,0 тис.грн.

 

 Начальник фінансового управління                                Л. КЕРЕЦМАН

 

ВИСНОВОК

фінансового управління щодо залишків коштів , які склалися на початок 2019 року

 

 1. Вільний залишок коштів районного бюджету, що утворився на 01.01.2019 року складає 480654,71 грн.
 2. Залишок коштів освітньої субвенції, що утворився на 01.01.2019 року складає 2005364,08 грн.
 3. Залишок коштів медичної субвенції, що утворився на 01.01.2019 року складає 1299817,10 грн.
 4. Залишок коштів субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, що утворився на 01.01.2019 року складає 121000 грн.

 

     Начальник фінансового управління                                 Л. КЕРЕЦМАН

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту