Про внесення змін до рішення районної ради від 18.04.2018 року №423 “Про передачу об’єкта спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району”

Про приватизацію шляхом продажу на електронному аукціоні об’єкта спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району – будівлі, що знаходиться за адресою м.Перечин, вул.Будівельників, 5А
05.02.2019
Про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району
05.02.2019

Закарпатської області

__________________ сесія    VІІ    скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від                    2019 року №                                                                 проект

м.Перечин

Про внесення змін до рішення

районної ради від 18.04.2018 року №423

Про передачу об’єкта спільної комунальної

власності територіальних громад сіл,

міста Перечинського району

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  розглянувши лист Перечинської міської ради від 15 січня 2019 року №33/0114 та на підставі  висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики, районна рада вирішила:

1. Внести зміни до пунктів 1 та 2 рішення районної ради від 18.04.2018 року №423 “Про передачу об’єкта спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району”, виклавши їх в новій редакції:

“1. Вилучити з оперативного управління Перечинської центральної районної лікарні будівлю психонаркологічного та венерологічного кабінетів (літ.Ж), що знаходиться за адресою м.Перечин, вул.Ужанська, 8 ”А” шляхом виділення в окрему облікову одиницю (інвентарний об’єкт).

1. Передати будівлю психонаркологічного та венерологічного кабінетів (літ.Ж) Перечинської центральної районної лікарні, що знаходиться за адресою м.Перечин, вул.Ужанська, 8 ”А” із спільної комунальної власності територіальних  громад сіл, міста Перечинського району в комунальну власність Перечинської міської ради Закарпатської області для забезпечення діяльності та функціонування новоутвореного комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Перечинської міської ради”.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                    М.І.Ласкін