Про скликання сорокової сесії районної ради УІІ скликання
04.03.2020
Шановні  землевпорядники  району !
12.03.2020

Про внесення змін до рішення районної ради “Про бюджет Перечинського району на 2020 рік”

ПЕРЕЧИНСЬКА  РАЙОННА  РАДА

________________ сесія VIІ скликання

РІШЕННЯ                                    проект

Від _____  2020 року                   м. Перечин                                      № ______

Про внесення змін

до рішення районної ради

від 12.12.2019 № 645 Про районний бюджет

Перечинського району

на 2020 рік (із змінами від 20.02.2020 року)

Відповідно до статті 43 Закону України  “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 14, 23, 78 Бюджетного кодексу України, враховуючи висновок фінансового управління щодо нерозподіленого залишку коштів освітньої субвенції, районна рада в и р і ш и л а:

1. Затвердити зміни до обсягу на 2020 рік:

видатків районного бюджету за головними розпорядниками коштів (у межах спрямування частини нерозподіленого залишку коштів освітньої субвенції, що утворився на 01.01.2020 року) згідно з додатком 1 до цього рішення;

профіциту за загальним фондом районного бюджету згідно з додатком 2 до цього рішення;

дефіциту за спеціальним фондом районного бюджету згідно з додатком 2 до цього рішення.

1. 2. Затвердити зміни до додатку 3 рішення районної ради “Про районний бюджет Перечинського району на 2020 рік” “Розподіл видатків районного бюджету на 2020 рік” згідно з додатками 3 до цього рішення.
  2. Затвердити на 2020 рік зміни до розподілу коштів бюджету розвитку на здійснення заходів із будівництва, реконструкції і реставрації та капітального ремонту об‘єктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури за об‘єктами згідно з додатком 4 до цього рішення.
  3. Додатки № 1-4 до цього рішення є його невід’ємною частиною.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів та контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики.

Голова ради                                                                                           М. Ласкін

Пояснювальна записка до

рішення “ Про внесення змін до  рішення районної ради від 12 грудня 2019 року № 645 “Про районний бюджет Перечинського району на 2020 рік” (із змінами від 20.02.2020 року)

В проект рішення включено розподіл частини залишку коштів освітньої субвенції, що склався на початок 2020 року в сумі  450,0 тис.грн. на такі видатки (головний розпорядник – сектор освіти райдержадміністрації):

• будівництво спортивного майданчика з встановленням штучного покриття в с.Тур‘я Поляна, Перечинського району – 100,0 тис.грн.;
  • будівництво багатофункціонального спортивного майданчика на території Тур‘я Бистрянської ЗОШ I-II ступенів в с. Т.Бистра, вул. Духновича,66, Перечинського району – 100,0 тис.грн.;
  • будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям по вул. Турянській, 35 в с. Тур‘я Пасіка Перечинського району – 100,0 тис.грн.;
  • придбання твердопаливного котла для Турицької ЗОШ I-II ступенів – 150,0 тис.грн.

Фінансове управління

Додатки до рішення березень