Протокол засідання бюджетної комісії від 18.02.20

на 2020 рік

07308200000

(код бюджету)

Відповідно до статті 43 Закону України  “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 14, 23, 78 Бюджетного кодексу України, розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 лютого 2020 року № 116-р “Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки на 2020 рік, розподіл та перерозподіл освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам”, враховуючи висновок фінансового управління щодо залишків коштів , які склалися на початок 2020 року, Перечинська районна рада вирішила:

1. Затвердити зміни до обсягу на 2020 рік:

доходів районного бюджету згідно з додатком 1 до цього рішення;

видатків районного бюджету за головними розпорядниками коштів (у межах додаткового обсягу міжбюджетних трансфертів, у межах спрямування залишку коштів по загальному фонду районного бюджету, що утворився на 01.01.2020 року, спрямування залишку коштів освітньої субвенції, що утворився на 01.01.2020 року, спрямування залишку коштів субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, що утворився на 01.01.2020 року, спрямування залишку коштів медичної субвенції, що утворився на 01.01.2020 року, спрямування залишку коштів субвенції з місцевого бюджету на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров‘я у сільській місцевості за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету, що утворився на 01.01.2020 року, в межах змін загального обсягу видатків) згідно з додатком 3.1 до цього рішення;

профіциту за загальним фондом районного бюджету згідно з додатком 2 до цього рішення;

дефіциту за спеціальним фондом районного бюджету згідно з додатком 2 до цього рішення.

1. 2. Затвердити зміни до додатку 3 рішення районної ради “Про районний бюджет Перечинського району на 2020 рік” “Розподіл видатків районного бюджету на 2020 рік” згідно з додатками 3 до цього рішення.
  2. Затвердити на 2020 рік зміни до розподілу коштів бюджету розвитку на здійснення заходів із будівництва, реконструкції і реставрації та капітального ремонту об‘єктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури за об‘єктами згідно з додатком 4 до цього рішення.
  3. Затвердити зміни до розподілу витрат районного бюджету на реалізацію місцевих (регіональних) програм згідно з додатком 5 до цього рішення.
  4. Затвердити розподіл субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів (КПКВК 9800) на 2020 рік згідно з додатком 6 до цього рішення.
  5. Додатки № 1-6 до цього рішення є його невід’ємною частиною.
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів та контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики.

Голова ради                                                                                     М. І.Ласкін